Büyü ve Vefkler

11 Düğüm Büyüsü

11 Düğüm Büyüsü
290views

11 Düğüm Büyüsü

11 düğüm büyüsü tehlikeli ve düşmanlık içeren büyülerden biridir. Eski zamanlardan bu yana dek düşmanlar birbirlerine karşı üstün gelmek için yapmışlardır. Etkileri arasında delilik, suskunluk, kendini ifade edememe gibi pek çok durum vardır. Belli başlı değişiklikler ile daha farklı niyet için de kullanılabilmesi mümkündür. Ancak asıl ve ilk kullanım amacının kötülük olduğunu söyleyebiliriz.

Bu büyü ile kişinin basireti, kısmeti, dili ve ruhu bağlanabilir. Böyle bir durumda kişi yaşayan bir beden haline gelir ancak daha fazlası değildir. Dokunduğu her şey sanki elinde kalıyormuş gibidir. O kadar kısmetsiz ve şanssızdır ki, yalnızlaşmaya ve bozuk bir psikolojiye mahkumdur.

11 Düğüm Büyüsü Ne İçin Yapılır

İlk kes dil bağlamak amacı ile kullanılmıştır. 11 düğümün her birinde kişinin dilini bağlamak için bir niyet edilir. Okumaları uzun sürer ve güçlü bir büyüdür. Dili bağlanan kişi gerçekten susmaya ve yanlış anlaşılmaya mahkum olduğu bir döneme girer. Büyünün diğer karanlık etkileri de kişinin başta yakın çevresi olmak üzere, çevresindeki herkes tarafından yalnız bırakılmasına da sebep olur.

Büyü yapılan kişi üzerindeki durumu o kadar anlayamaz ki, etkisinde olarak yaptığı her durum karşısında şaşırır ama yine de bunu bile ifade edemeyecek hale gelir. Eski çağlarda insanlar bunu, onlardan ayrılmayan eşlerine yaptırmışlardır. Pek çok kültürde saray entrikalarının bir numaralı yapı taşlarından biri olarak da kullanılmıştır.

11 Düğüm Büyüsü Etki ve Belirtileri

11 düğüm büyüleri dile dili ya da kısmeti bağlanmış kişiler, büyü yapıldıktan sonraki iki hafta boyunca yavaş yavaş değişmeye başlarlar. Büyü etkilerini tek bir günde göstermez. Her etkisi, sırayla kendisini göstermeye başlayacaktır. Örneğin ilk safhada kişi kendisini boş hissetmeye başlar. Bir şeyler eğer onun için anlam ifade ediyorsa, bunlara verdiği özen azalmaya başlar.

İkinci aşamada, sorumluluklarından tamamen vazgeçmeye meyillidir. Enerjisinin değişmesi nedeniyle çevresindeki insanlar tarafından sevilmemeye başlar. Bundan sonrası ise dilinin bağlanmasıdır. Kişinin dili mecazen bağlandığı için dilsiz kalmaz elbette. Sadece içinden geçenleri dışa vurması imkansız hale gelir. Konuştukları saçmalık derecesinde anlamsızlaşmaya başlayacaktır.

Leave a Response