Papaz Büyüsü

21 Günde Papaz Büyüsü

21 Günde Papaz Büyüsü
82views

21 Günde Papaz Büyüsü

21 günde papaz büyüsü dendiğinde, pek çok insan papaz büyüsünün 21 günde tuttuğunu zannetmektedir. Aslında bu tamamen yanlış bir algıdır. Ve ayrıca bu konu hakkında bilgi verdiğini iddia eden platformlar da pek çok hata yaparak, yanlış bilgi paylaşmaktadır. Papaz büyüleri 21 günde tutmaz, tam aksine papaz büyülerinin yapılışı 21 gün sürer. Ancak büyü yapıldıktan sonra, etkilerini göstermesi kişiye göre farklılıklar gösterse de çok hızlı olduğu için; Ekstradan bir süre genellikle belirtilmez.

İsmi 21 günde papaz büyüsü olan ekstra bir büyü yoktur. Bu metot ile yapılan tüm manevi uygulamalar, yaklaşık 21 gün boyunca tekrar edilerek yapılır ve bazı durumlarda etkiler daha işlemin yarısındayken bile ortaya çıkabilir. Bu da kesin bir tarih ya da saat vermenin imkansız hale gelmesinde en büyük etmendir. Doğru yapılan bu gibi işlemlerde, yaşanabilecek en kötü senaryo; Küçük gecikmeler yaşanabilme ihtimalidir.

Papaz Büyüsü 21 Günde Mi Tutar?

Tamamen bitirilmiş ve kapatılmış bir papaz büyüsünün tutması için, 21 gün beklemeye gerek yoktur. Büyünün enerjisi evrende negatif ilerliyor ise, pozitife göre çok daha hızlı sonuç verir. Yani hemen ardından büyünün etkilerini kişi kendi içinde yaşamaya başlayabilir. Ancak bunu dışa vurması, enerjinin kırılması ve dirayetinin azalması ile bağlantılıdır.

Yani büyü yapılan biri, büyünün etkilerini üzerinde yaşıyor olsa bile bundan kimseye bahsetmeyebilir ya da bahsetmek için kendisine zaman tanıyabilir. Ne zaman ki bu etkiler onun için muazzam bir ölçüte ulaşır, o zaman kişi bunlardan söz etmeye başlar.

Papaz Büyüsünün Tutmama İhtimali Var Mı?

Eğer büyüyü yaptıran kişi, büyü yapılacak olan kişinin ismini ya da anne adını yanlış verdiyse, o halde büyü elbette tutmayabilir ya da başka biri için geçerli olabilir. Ayrıca büyünün yapılışında eğer bir hata yapılırsa, o halde büyü yine tutmayabilir. Bunlar dışında, doğru yapılan işlemlerin sonuç verdiği bilinen bir gerçektir. Tek istisna, eğer kişinin ailesinden kalma bir koruma işlemi veya koruma tılsımı varsa ve kişi buna yakın yaşıyor ise, o halde büyünün tutmama ihtimali de büyüyebilir.

Leave a Response