Aşk BüyüsüPapaz Büyüsü

Aşk İçin Papaz Büyüsü

Aşk İçin Papaz Büyüsü
72views

Aşk İçin Papaz Büyüsü

Bağlama ve aşk büyülerinde, büyünün kesin olarak tutması ya da çok büyük bir bağlılık ortaya çıkarılabilmesi için; Büyüye danışan kişilerin güçlü işlemlere başvurması da oldukça doğaldır. Platonik bir sevgi karşısında insanların dayanma gücü ne yazık ki fazla değildir. Duygu bağı, karşılıklı olmadığında kişiye büyük acılar yaşatabilir ve kişi hayattan hiç zevk almayana kadar melankoli yaşamaya deva edebilir. Aşk için papaz büyüsü yapılması ise, bu durumu tamamen tersine çevirerek sonsuz bağlılık ortaya çıkarmada oldukça işlevseldir.

Fakat şu da bir gerçektir ki; Manevi ilimler adına geliştirilmiş büyülerin %90’ı aşk ve bağlılık ortaya çıkartmak içindir. Yani konu büyü olduğunda, aşk duygusu ortaya çıkarmanın yüzlerce farklı yolu vardır ve papaz büyüsü bunlardan sadece birisidir. Kişinin istekleri doğrultusunda, hangi büyünün yapılmasının daha doğru olacağına karar verecek olan kişi, danışılan medyum olmalıdır. Ezbere bir şekilde ”ben papaz büyüsü yaptırmak istiyorum” diyerek hiçbir doğru sonuca ulaşamazsınız. Bu şuna benzemektir; Bir doktora gidiyorsunuz ve hastalığınıza doktorun teşhis koymasına izin vermeyip, kendinize ilaç yazıyorsunuz.

Aşık Etmek Amacıyla Yapılan Papaz Büyüleri

Aşık etme amacıyla yapılan papaz büyüleri, uygulanma biçimine göre kara büyüden uzaklaştırılabilir. Bu da kişide herhangi bir negatif belirti ortaya çıkmaması için oldukça önemli bir adımdır. Eğer tamamen karanlık büyü sanatları kullanılarak kişi aşık edilmeye çalışılırsa, büyü yapılan kişide manevi bir yorgunluk oluşabilir ve bu kişinin karakterini bir süreliğine de olsa olumsuz yönde etkileyebilir. Doğru bir büyüyü gerçekleştirebilmenin ilk yolu, kişi için doğru büyüyü tercih edebiliyor olmaktır.

Papaz Büyüsüyle Aşık Etme İşlemlerinde  Süreç

Papaz büyüsü yapıldıktan sonra, büyü yapılan kişide aşk duygusunun yeşermesi uzun sürmez. Hatta her şey o kadar hızlı değişir ki, kişinin aklında hiç olmayan duyguların bile ortaya çıkması doğal süreçten çok daha farklı şekilde işleyebilir. Büyü yapılan kişi, sürekli olarak büyüyü yaptıran kişinin yakınında olmak ve onun sevgisini hak etmek isteyebilir. Detaylı bilgi için iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile hocamızı arayabilir ya da yazabilirsiniz.

Leave a Response