Papaz Büyüsü

Ayırma İçin Papaz Büyüsü

Ayırma İçin Papaz Büyüsü
15views

Ayırma İçin Papaz Büyüsü

Papaz büyüleri, iyi ve saf niyetlerle de yapılabiliyor olsa bile; Çoğunlukla bu niyetlerle yapılması amacı olmadığını kesin bir dille söyleyebiliriz. İnsanlar papaz büyülerini, ortaya çıktığı ilk andan beri daha kötü emellerle kullanmaya meyilli haldedirler. Ayırma büyüsü de bunlardan biridir fakat ayrılığın istenmesindeki amaç yüzlerce şekilde farklı olabilir. Ayırma büyüleri bazen eşinden ayrılmak isteyen biri tarafından istene bildiği gibi, iki kişinin ayrılmasını isteyen biri tarafından da kullanılabilir. Pek ala, ayırma için papaz büyüsü yapmak doğru mudur ve nasıl sonuçlar ortaya çıkar?

Bu tip işlemler, diğerlerine göre daha kuvvetli olması nedeniyle ayırma için yapıldığında ortaya şiddetli kavgalar çıkabilir. Büyü yapılan kişide tahammül eksikliği günden güne artacaktır. Birine ayırma için papaz büyüsü yaptığınızda, eşine bir saniye bile tahammül edemeyecek hale gelir. Onun yanında olduğu her an sinirlenir, öfkelenir ve kendisini huzursuz hissedebilir. Ayırma büyüsü yapmanın ilk yolu papaz büyüsü değildir. Pek çok farklı şekilde yapılabiliyor olsa da, bu işlem de tercih edilebilmektedir.

Papaz Büyüsüyle Ayırma İşlemleri

Bu büyü ile ayırma işlemleri uygulandığında, bunun geri dönüşü yoktur. İyi karar vermek gerekmektedir. Çünkü papaz büyüleri öylesine yapılıp, öylesine bozulabilen büyüler değildir. Bozulması, yapılmasından çok daha zor olması nedeniyle; Keyfi şekilde büyüyü yaptırdıktan sonra ”Ben vazgeçtim, işlemi geri almak istiyorum.” gibi bir şey söylemeniz mümkün değildir. Kimse bu büyüyü bozmak için, haftalarını yoğun bir şekilde harcamaya razı gelmeyebilir.

Papaz büyüsü yapıldıktan sonra iki kişi ayrılık aşamasına gelir ve ayrılık mutlaka yaşanır. Ancak ayrılık yaşandıktan sonra, kişi ya da kişilerin karakterleri değişmez. Büyü yapılan kişi, eşinden uzak kaldığı sürece kendisinde bir gerginlik ya da huzursuzluk durumu gözlemlenmez. Fakat onun adını bile duymak kendisinden iğrenme hissi yaratabilir.

İki Kişiye Ayırmak İçin Yapılan Papaz Büyüsü

Ayırma büyüleri sadece eşler arasında yapılmaz. İlişkisi önemli olmaksızın, arkadaşlar ya da kardeşler arasında da yapılabilir. Her türlü farklı ilişkide, iki kişi olması yeterli bir etkendir. Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Response