Büyü ve Vefkler

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü
111views

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık iyi de gelebilir, kötü de. Peki, insanlar ayrılığın nasıl gelmesini istiyor? Ya da kim, kim için nasıl bir ayrılık hayal ediyor? Ayrılık için gerçek sebeplerimiz neler? Yeni bir birliktelik kurmak mı? Yoksa eskisinin izlerini kapatacak kadar çok yalnız kalmak mı? Ayrılık büyüsü herkesin isteğine her anlamda karşılık verebiliyor. Bazen ayrılık yaşaması istenen kişilerden intikam almak için, bazen onların iyiliği düşünüldüğü için. Bazen de sadece büyüyü yaptıran kişi, kendi iyiliğini düşündüğü için.

Ayrılık büyüsü de birleştirme büyüleri kadar hayatın içinden ve sık uygulanan büyülerin arasında ilk sıralardaki yerini yüzlerce yıldır koruyor. Bir ilişkinin başlaması demek, çoğu zaman bir diğerinin bitmesi anlamına geliyor. Sizler için bu büyünün neden, kime ve nasıl yapıldığı ile alakalı tüm bilgileri, tüm detayları ile derledik.

Ayrılık Büyüsü Ne İçin Yapılır

Ayrılık büyüsünün yapılmasındaki başlıca sebep, iki kişi arasındaki bağlar koptuktan sonra onlardan birisini elde etme isteğidir. Bunu yaptıran üçüncü kişiler, ilişkinin bitiyor olmasından çıkar sağlamayı düşünen kişilerdir. Bazen de ayrılmak için her yolu denemesine rağmen asla ilişkisini bitiremeyen kişi, yakalarından düşmeyen eşler için bunu tercih ediyor olabilir.

İstek, arzu ya da niyet her ne olursa olsun ayrılık için yapılan büyülerde enerji eğer negatif yollarla kullanılıyorsa çok hızlı şekilde sonuç verir. Pozitif yollar biraz daha fazla vakit alabilir. Fakat ayrılık büyüsü yapıldıktan sonra ayrılığı yaşamamış olan hiç kimse yoktur. Yani eninde sonunda iki kişinin arasındaki ayrılık mutlaka ama mutlaka yaşanacaktır.

Ayrılık Büyüsü Etki ve Belirtileri Nelerdir

Birinin harap olması, yalnız kalması ve kendini kötü hissetmesi için yapılan ayrılık büyüleri onda derin yaralara sebep olabilir. Burada amaç tamamen kötü olduğu için etkiler arasında sıradan kara büyü belirtilerine benzer belirtiler ortaya çıkabilir. Dışarı çıkmama isteği, depresyon, su ve toprak ile aranın bozulması gibi etkenler ön plandadır.

Ancak niyet kişiye zarar vermeden onu eşinden ayırmak olduğunda; Ayrılık vakti gelene dek kişide tahammül eksikliği ve aceleci tavırlar dışında herhangi bir etki ortaya çıkmaz. Daha detaylı bilgiyi hocamızı arayarak bizzat kendisinden alabilirsiniz.

Leave a Response