Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlama Büyüsü Bozma
98views

Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlama büyüsü bozma işlemleri basit büyüleri bozmaya benzemez. Çünkü bu amaçla yapılan büyülerin ritüelleri çok karmaşıktır. Karmaşık ritüeller, karmaşık büyü bozma işlemleri gerektirir. Eğer hassas ve bilgili yaklaşılmazsa, etkiler daha kötüye gidebilir ve hatta aralanan ruhsal boşluk nedeniyle iş musallat vakasına kadar gidebilir. Bilgisiz kişilerin büyü bozma amacı ile ritüel gerçekleştirmesi, durumu ancak daha kötüye götürebilir.

Ancak hocamız gibi bilgili ve üstat seviyesindeki kişiler tarafından büyü bozma yapılmalıdır. Büyü bozma işlemlerinin, yapma işlemlerinden daha büyük tehlike arz ettiğini eklemek gerekir. Üstelik eğer bilmediğiniz bir büyüyü edindiğiniz yarım yamalak bilgiyle bozmaya çalışırsanız, büyü enerjisini mühürleyebilirsiniz. İşte o zaman en uzman medyumlar bile bunu bozmada güçlük çekebilir ya da hiç bozamayabilir. Bunun bir şaka olmadığını, doğru kişilerden yardım istemek gerektiğini kesinlikle aklınızdan çıkartmayın.

Bağlama Büyüsü Bozma Nasıl Yapılır

Üç fark bilindik yöntem kullanılabilir. Enerjiyi yok edene dek sözlü ve nesnelerle yapılan ritüeller ile başalar. Enerji tamamen yok edildiğinde, kendini tekrarlamaması için koruma büyüleri yapılır. Bu konuda gümüş büyüsü çok başarılı olarak kabuk görmektedir.

Diğer bir yöntemde, büyünün tam tersi yapılır. Bağlama büyüsüne, soğutma büyüsü gibi. Böylece etkiler ortadan kalkar. İki enerji birbirini yorup yok edene dek var olur ve sonrasında ise yok olurlar.

Üçüncü yöntem ise, büyülü nesneyi bulmak ve okumalar eşliğinde onu yok etmektir. Ancak bunu neredeyse kimse kullanmaz ve kullanmaya da gerek yoktur. Büyülü nesneyi bulması için çoğunlukla cinler görevlendirilir. Normal bir insanın çabaları ile gömülü büyü nesnelerini bulmak elbette imkansıza yakındır.

Bağlama İçin Yapılan Büyülerin Bozulduğu Nasıl Anlaşılır

Büyü bozulduktan sonra ortaya çıkan durumların başında, büyü yapılan kişinin duygularında hafif değişiklikler görünür. Kişi, bir rüyadan uyanmış gibi hisseder. Önceki safhada aldığı kararları ya da sergilediği davranışları sorgulayabilir. Bu nedenle kendisini, eskiden olduğu kişiye çevirmek için yüksek çaba gerektiren bir sürece girer. Ancak büyü bozma elbette kişide herhangi bir yan etki ortaya çıkartmaz. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilir ya da yazabilirsiniz.

Leave a Response