Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü
54views

Bağlama Büyüsü

Manevi ilimleri ya da büyü ilmini sıklıkla kullanan kişilerin ilk sordukları ya da ilk uygulatmak istedikleri büyünün adı bağlama büyüsü olarak tanımlanır. Çünkü bizler normal yöntemlerle ne yaparsak yapalım, bağlılık yani sadakat duygusunu karşımızdaki insanda uyandıramıyor olabiliriz. Pek çok evlilik bu nedenle bitiyor ya da sarsılıyor olabilir. Sadakat duygusu, bir insanın sahip olabileceği en değerli şeydir. Eşiniz ya da ailenizdekiler ile aranızda bu sadakat duygusu eğer bir türlü yeşermiyor ise, bağlama büyüleri de tam olarak bu sorunu gidermek amacı ile yapılabilmektedir.

Pek çok kişi bu gibi büyüleri oldukça tehlikeli bulduğu gibi, etkileri hakkında da hiçbir fikre sahip değillerdir. Aslında doğru yapılan büyüler, amacından saparak kişiler üzerinde kötü herhangi bir etki ortaya çıkmasına neden olmaz. Bu abartı söylemler sadece halk arasında büyü kelimesine yüklenen aşırı anlamlardan dolayı gerçekleşmektedir. Ayrıca ne yazık ki büyü ilmi üzerine bilgi sahibi olmamasına rağmen varmış gibi yaparak bu ilme olan saygının azalmasına sebep olan şarlatanlar da bu durumun tam olarak suçluları olarak görülmektedir.

Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama büyüsü nedir sorusunun tam cevabı, sadakat duygusu olarak verilebilir. Sadakat duygusu, her türden ilişkinin birincil ihtiyacıdır. Baba oğul arasında, karı koca arasında, arkadaşlar arasında ya da flört aşamasındaki çiftler aşamasında bile sadakat ve bağlılık hissi o ilişkinin ne kadar sağlıklı olacağıyla beraber ne kadar uzun olacağına da karar veren durumdur.

Bu işlem yapıldığı zaman, yapılan kişi üzerindeki bakış açısını belirli ölçülerde değiştirmektedir. Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiye karşı koşulsuz bir sevgi ve koşulsuz bir sadakat duygusu barındıracak ve bundan asla rahatsız olmayacaktır.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Bağlama büyülerinin etkileri, yine büyü yapılırken edilen niyetlere bağlıdır. Kötü bir etkisi doğrudan yoktur fakat bağlama büyülerinin kötü niyetle de kullanılabildiğini unutmamak gerekir. Bazı kişiler, sevmedikleri insanları kendilerine bağlayarak onların bu sadakat ve takıntı duygularından faydalanmak amacı ile de bağlama işlemleri yaptırabilmektedir. Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Response