Büyü ve Vefkler

Bereket Büyüsü

Bereket Büyüsü
105views

Bereket Büyüsü

Bereketin kelime anlamında bile insanın içini rahatlatan bir enerji saklıdır. Bir yaşantının, bir idarenin ya da bir hanenin bereketli olması, orada bulunan insanların huzurlu olması için büyük bir yeterliliğe sahiptir. Elbette bereket büyüsü tek başına huzurun anahtarı değildir. Ancak daha kısmetli bir hayat yaşamak, fırsatları son damlasına kadar değerlendirmek ve şansın sizden yana olması hayata karşı isteğinizi artırmada büyük rol oynar.

Peki, nedir bu bereket büyüsü? Bereket için büyü yeterli midir? Nasıl olur da bir büyü bereket getirebilir? Pek çok insanın sorduğu soruların başında bunlar gelir ve mantık, zorlanmaya başlanır. Aslında zorlanması gereken bir mantık yoktur. Bunu size, bir aşağıdaki başlıkta detaylıca anlatacağız.

Bereket Büyüsü Ne İçin Yapılır

Bazı geleneksel inanışlar mevcuttur. İş yerinde fiziksel ve dokunsal ilişki yaşanmaz, alkol kullanılmaz ve benzeri şeklinde. Bu geleneksel inançlar, tecrübe ile sabit olan alışkanlıkları temsil eder. Peki, neden böyle alışkanlıklarımız var ve bu işin mantığı nedir.

Çok basit bir açıklaması var. Duygu, düşünce ve yaşam tarzımız; İçinde bulunduğumuz ortamın enerjisini şekillendirir. Sürekli kavga edilen evlerde sürekli bir cenaze havası olması örneği de buna dahildir. Bereket büyüsü, danışılan uzman medyum tarafından kötü ve negatif enerjinin tespit edilmesi ve yok edilmesi ile başlar. Daha sonra pozitif enerji yüklü bir işlem uygulanır ve kişinin hayattaki şansı ya da bereketi inanılmaz ölçülerde artar. Bu mantık dışı bir durum değildir. Enerji ile alakalı bilimsel araştırma yapanlar başta olmak üzere, hayatımızda bunun etkisinin ne kadar büyük olduğu sadece tecrübeyle değil ayrıca deneysel bakış açısı ile de nesnel hale getirilmiştir.

Bereket İçin Yapılan Büyülerin Etkileri

Bereket büyüsünün mucizevi etkileri olsa bile, gerçek bir mucize beklemek evrenden çok fazla şey beklemek demektir. Büyü yapıldıktan sonra kişi hayata karşı çabasını sürdürmeli ve hatta daha da yoğun hale getirmelidir. Çünkü bu aslında size daha çok fırsat sunarken, fırsatlardaki şansınızı daha yüksek oranda değerlendirme şansı da verir.

Bereket büyüsü yapıldıktan sonra hiçbir işlem yapılmamış gibi her şeyin kendiliğinden olmasını beklerseniz, hiçbir şekilde doğru ya da tam sonuç almanız mümkün değildir.

Leave a Response