Büyü ve Vefkler

Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri
133views

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri, çok sayıda insanın sürekli olarak merakını duyduğu bir konudur. Çünkü büyü belirtilerinin ortaya çıkardığı sorunlar, bazen psikolojik bazen de ruhsaltır. Karmaşık bir işleyiş biçimi olduğu için; İnsanların da ”Acaba üzerimde büyü mü var?” şeklinde soruları günden güne çoğalmaktadır. Bunun bir diğer nedeni de, insanların artık büyücü bir medyum aradığında, onu bulmasının birkaç dakika kadar kısa olabileceği gerçeğidir.

Büyü belirtileri hakkında net bilgilere sahip olmak, hayatınızı kolaylaştırabilir ve gözlerinizi açabilir. Örneğin bir hastalık hakkındaki tüm belirtileri önceden bildiğinizi düşünün. Bu hastalığa yakalanmak üzere olan birini gördüğünüzde, bunu hemen anlardınız öyle değil mi? Bu kişi siz olsanız bile! İşte büyü belirtilerini de önceden bilmek bu nedenle çok ama çok önemlidir.

Büyü Belirtileri Nelerdir

Kara Büyü Belirtileri: Bütün kara büyülerin aynı belirti vermediğini söylemek gerekir. Ancak genellikle kara büyülerde ortaya çıkan belirtiler şu şekildedir; Kabus görme, depresyona benzer içe kapanma, kendini insanlardan soyutlama, korku hissi duyma, etrafındaki insanlara olan güveni kaybetme, uyanıkken bile bazen hayaller görme, şekilsiz nesneleri silüetlere benzetme.

Ak Büyü Belirtileri: Ak büyüler, kara büyüler gibi aşırı belirti veren büyüler değildir. Çoğunlukla iyi amaçlarla yapılır ve şifacılığın da temelini oluşturan öğretileri baz almaktadır. Ak büyü yapılan kişilerde ortaya çıkan belirtiler, kişinin kısa bir süre için olabildiğinden çok daha neşeli ve enerji dolu olmasıdır. Büyülenen kişi, çizgi filmden fırlamış gibi davranabilir.

Kızıl Büyü Belirtileri: Kızıl büyülerin çoğu arada kalmıştır. Yapılışları esnasında çoğunlukla kan kullanılır ve bu yüzden isimleri kızıl büyü olarak kalmıştır. Çoğunlukla kurban ayinleri yapılır ve büyü bu şekilde tamamlanır. İnsana kötülük etmek için yapılmasa da, aslında insan için kötü etkileri de olabilen bir büyüdür. Örneğin bağlama büyüsü, bir kızıl büyü çeşididir. Çünkü kişi, sevdiği için bağlama büyüsü yaptırıyor olsa bile birinin iradesini tamamen kendi hükmü altında bağlamaktadır.

Rahmani Büyü Belirtileri: Rahmani büyü diye bir şey yoktur aslında. Ona rahmani işlem denir fakat toplulumuzda çok sık rahmani büyü diye anıldığı için, daha net anlaşılması için bu tabiri kullanmaktayız. Rahmani işlemler, tamamen pozitif uygulamalar olduğu için hiçbir belirti vermez.

 

Leave a Response