Büyü Bozma

Büyü Bozma Çeşitleri

Büyü Bozma Çeşitleri
162views

Büyü Bozma Çeşitleri

Büyü bozma çeşitleri de büyünün yapımı aşamasında kullanılan çeşitlere göre ayrılır. Bir gri büyüyü bozarken kullanılan teknikler, bir kara büyüyü bozarken kullanılan teknikler ile aynı değildir. Ve kesinlikle ama kesinlikle her büyü için aynı yöntem uygulanmamalıdır. Büyü bir enerji olayı olduğu için, doğanın ve evrenin içinden bir olay olduğu için; Yanlış yaklaşım tersi bir tepki verebilir.

Üstelik üzerinde büyü olan kişilerin fiziksel varlıkları da enerjiye karşı savunmasız kaldır. Tıpkı bağışıklık sisteminiz düştüğünde daha kolay hasta oluyor olmanız gibi örnek verilebilir. Bu gibi durumlarda kişide büyü ile alakalı olmasa bile, çok sonradan olsa bile, cin musallatları gibi vakalar ortaya çıkabilir. Bunların yaşanmaması için, doğru büyüye yanlış büyü bozma tekniği uygulanmaması gerekir.

Büyü Bozma Çeşitleri Kaça Ayrılır

Büyü enerjisini sıfırlama için yapılan büyüler, en sık ve en garanti sonuç veren işlemler olarak sınıflandırılabilir. Yapılan büyünün etkileri, tıpkı hastalıkların semptomatik tedavileri gibidir. Büyü aslında tam olarak bozulmuş olunmaz. Etkileri giderilmiş olur. Eğer büyünün etkileri gidildikten sonra kişiye koruma büyüleri yapılmazsa bunun tekrar etmesi gayet olasıdır. Yani kendi kendine enerji nötrleme teknikleri ile büyü bozduğuna inanan kişilerin, buna o kadar erken sevinmemeleri önerilir.

Büyüyle büyü bozmak da bir diğer tekniktir. Büyünün tam tersi etki gösteren başka bir büyü yapılabilir. Ayırma büyüleri ile birleştirme büyüleri gibi. Zıt işlemler, durumu stabilize edebilir.

Ayrıca hüddamlar kullanılarak yapılan büyü bozma çeşitleri de bulunur. Büyü eğer gömülüyse, onu bulmak çok da kolay değildir. Hele ki cinler kullanılarak yapılan büyülerde, cinler büyülü nesnelerin en derin okyanusların en derin kuyularına bile atabilirler. Bu nesnelerin insan eliyle bulunması ya da yok edilmesi mümkün değildir. Havas ilmi ve hüddamlar da bu aşamada devreye girerek büyüyü bozabilir. Ancak bu gibi büyüler genelde çok ama çok tehlikeli olan büyülerdir. Bu ilme sahip olan pek fazla kişi olmadığı için, çok fazla denk gelen bir durum olduğu da söylenemez. Burada belirleyici faktör, danıştığınız uzman medyumun doğru teşhisler koyabiliyor ve doğru muhakeme yapabiliyor olmasıdır. Daha detaylı bilgi için hocamızı arayabilirsiniz.

Leave a Response