Büyü Bozma

Büyü Bozma Kaç Günde Tutar

Büyü Bozma Kaç Günde Tutar
64views

Büyü Bozma Kaç Günde Tutar

Panik halindeki her insan, durumu daha da kötü duruma sokması muhtemel sorular sorabilir ya da kararlar verebilirler. Büyü hakkında sayısız yanlış ya da yalan bilgi söyleyen binlerce insan olduğu düşünüldüğünde, bu konuda panik olunması gayet normaldir. Ancak, büyü bozma kaç günde tutar gibi soruların ezbere bir cevabı olmadığını kesin olarak anlamanız gerekmektedir. Size verilen gün aralıkları, durum düşünüldüğünde ortalama olarak söylenen aralıklardır.

Şöyle düşünün; Bir hastalığınız var, ilaç tedavisine başladınız ve doktorunuza ”Kaç günde iyileşirim?” diye sordunuz. Doktorunuz size, günü gününe ne zaman iyileşmiş olacağınızı söyleyebilir mi? Bu sadece verilen ilaçlara bağlı değildir. Beslenme düzeninize, bağışıklık sisteminize, başka hastalığınız olup olmadığına ve daha sayısız farklı etkene bağlıdır. Büyü bozma da bundan hiç farklı değildir. Her insan bir değildir ve her büyüyü bozmak da aynı değildir. Bu yüzden üzerinizde eğer gerçekten bir büyü varsa, ona yapılacak olan bozmanın süresi de size özel olacaktır.

Büyü Bozmanın Kesin Süresi Var Mı?

Manevi ilimlerde pek çok konu hakkında verilen süre genelde 3 hafta civarıdır. Bu aslında hem büyü yapmada hem de büyü bozmada ortalama süreleri ifade eder. Ancak bu 1 hafta da olabilir, 5 haftada olabilir. Bu konuda süreci etkileyecek olan kişi sadece medyum ya da sadece büyü veya sadece yapılan büyü bozma seansı değildir. Bunların tamamı, doğrudan kişi ile de ilgilidir. Eğer kişi, büyü bozma süresi boyunca kişisel temizliğine ya da ev temizliğine dikkat etmezse bu süre daha da artabilir. Ya da kişinin manevi yönü çok zayıfsa, daha da zayıflıyorsa o halde büyü bozma daha zor hale gelebilir.

Büyü Bozma Birkaç Kere Tekrarlanmalı Mı?

Aslında birden fazla yapılan büyü bozma seansları, aynı seansın tekrarı değildir. Büyü bozma işlemleri kişinin ruhuna ve enerjisine fazla gelebileceği için, birkaç parçaya bölünerek icra edilebilir. Yani bugün yapılan seans, dün yapılanın tekrarı değil devamı şeklindedir. Daha detaylı bilgi almak için, iletişim bölümünde bulunan numaradan hocamızı arayabilir ya da yazabilirsiniz.

Leave a Response