Büyü Bozma

Büyü Bozma Malzemeleri

Büyü Bozma Malzemeleri
112views

Büyü Bozma Malzemeleri

İnsanlar, her şeyi olduğundan daha kolay sandığı için; Olur olmaz her durum karşısında İnternet’i kullanmakta ve buna bağlı yalan yanlış bilgiler edinmektedir. Yemek tarifi arar gibi, büyü yapma ya da büyü bozma malzemeleri arayan pek çok insan olduğu da söylenebilir. Açıkçası, hiçbir ritüelin malzemesi önceden kesin değildir. Bu, yaşanan duruma bağlıdır. Her büyü için aynı büyü bozma seanslarını ve aynı malzemeleri uygulayamazsınız. Bunu denerseniz, neden uygulamamanız gerektiğini olabileceği en kötü haliyle tecrübe edersiniz. Büyü bozma, büyüyü yapmaktan bile daha büyük dikkat istemektedir. Büyü bozma malzemeleri ise, yapılan büyüye göre belirlenir.

Ayrıca büyü yapılan kişinin yaşı, cinsiyeti, manevi inanç durumu, yaşam tarzı gibi pek çok etken de büyü bozma yapılırken bilinmesi gereken şeyler arasındadır. Kişinin ruhunun kaldıramayacağı kadar ağır seanslar yapılmaz. Eğer ağır bozma seansları gerekiyorsa bile, bunlar tek seferde değil, birkaç gün boyunca günlere bölünerek uygulanabilir.

Büyü Bozma İçin Neler Gerekli?

Büyüyü tam olarak bozabilmeniz için gereken şeyleri asla öğrenemezsiniz. Çünkü az önce de söylediğimiz gibi bunlar belli değildir. Fakat büyülerin semptomlarını bastırmak için kullanabileceğiniz malzemelerden söz edebiliriz. Şöyle düşünün, grip olduğunuzda size verilen haplar; Sizin iyileşmenizi sağlamaz. Ancak hastalığın insan bedeninde yarattığı kötü etkileri azaltabilir ya da yok edebilir. Örneğin öksürüğünüz durur ya da baş ağrınız geçer. Fakat aslında hala hastasınızdır. Bu ilaçlar hastalığınızın iyileşmesi için hiçbir katkıda bulunmaz.

İşte sizlerin de kendi başınıza büyü bozmaya dair yapabileceğiniz şeyler bununla sınırılıdır. Çünkü büyü, ortaya bir enerji çıkarır ve bu enerji vakitle kişinin evinde, yatağında ve bedeninde birikerek etkiye dönüşür. Zaman zaman kişinin kendisini tuzlu ve sirkeli suyla yıkaması onun bedenini temizleyebilir. Ayrıca sık sık ayağının toprağa basması çok önemlidir.

Bunlarla beraber, eğer evinizde büyü varsa; Adaçayı yapraklarını tütsü şekline yakarak evinizin tüm odalarında gezdirebilirsiniz.

Tuzlu ve sirkeli su ile evinizdeki tüm ahşap, taş ve metal yüzeyleri silebilirsiniz.

Evinizi okuyabilir ya da okutabilirsiniz.

Bu ve bu gibi konularda merak ettiğiniz daha fazla şey varsa, hocamızı arayarak ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Response