Büyü Bozma

Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri
131views

Büyü Bozma Teknikleri

Basit birkaç bilgi edindikten sonra, kendini büyü bozma üzerinde uzman sanan insanların çoğunlukta olduğu bir kültürü paylaştığımızı düşünerek; Yazımıza başlamadan önce bunun son derece tehlikeli bir uğraş olduğunu belirtmek isteriz. Büyü bozma esnasında, insanın, nesnelerin ve diğer canlıların enerjisi dalgalı ve kontrolsüz haldedir. Bir büyüyü bozmaya çalışırken, onun enerjisini daha ciddi hale getirebilir ve önü alınamaz bir felaket yaratabilirsiniz. Ve hatta manevi enerjiniz zarar görebilir, buna bağlı olarak cin musallatı gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Büyü bozma teknikleri, onlarca yıl üzerinde  tecrübe edinilmesi gereken tehlikeli ilimlerdir. Bilmeyenler için ölümcül bile olabilir.

Büyü bozmayı anlayabilmek için, öncelikle büyünün tam olarak ne olduğunu anlamak gerekir. Büyü, bildiğiniz ve daima hissettiğiniz insan enerjisinin daha yoğun hale getirilerek yönlendirilmesine verilen isimdir. Büyüyü fiziksel bir varlık olarak düşünebilirsiniz. Havadaki nem, soğuk bir yüzey ile karşılaştığında nasıl yoğunlaşıp su tanecikleri haline geliyor ise, büyüde de işleyiş aynen bu şekildedir.

Evde Büyü Bozma Teknikleri

İnternet üzerinde, evde büyü bozabileceğinizi anlatan sayısız yazı okuyabilirsiniz. Bunların tamamı saçma sapan ritüeller olduğu için, mantık sahibi pek çok insan zaten bunları ciddiye almaması gerektiği konusunda hemfikirdir. Evet, evde büyü bozma yapılamaz. Yapılsa bile ortaya daha iyi değil daha kötü bir durum çıkar. Cinler tarafından bu tarz bozma ritüelleri fark edilebilir ve buna bağlı olarak evdeki herkesi cinnete kadar götüren tehlikeli bir süreç başlayabilir.

Evde büyü bozulamaz fakat evde veya evde birine yapılan büyüler varsa, bunların etkileri ve belirtileri geçici olarak giderilebilir. Büyünün enerjisi, sadece organik nesnelere tutunabilmektedir. Taşlar, metaller ya da ahşaplar gibi bu organik nesneler çeşitlendirilebilir. Ancak plastik gibi sentetik malzemelerde büyü enerjisi tutmaz. Bu yüzden nötrleyici sıvı ya da toz maddelerle bu enerjiyi yok etmek mümkündür. (Yeniden ortaya çıkana kadar yok etmek mümkündür.) Evinizdeki tüm organik materyallerden yapılan nesneleri, tuzlu ve sirkeli su ile silerek etkileri bir süre için yok edebilmeniz mümkündür. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak destek alabilirsiniz.

 

Leave a Response