Büyü ve Vefkler

Büyü Yapan Hocalar

Büyü Yapan Hocalar
107views

Büyü Yapan Hocalar

Çoğu hocanın büyü yapma konusunda bilgisi olsa dahi, büyü yapmayı tercih etmezler. Enerji manipülasyonunun, kadere karşı işlenmiş bir suç olduğu bazı düşüncelerde yer edinmiştir. Ancak bazı ilmi kişiler, aksine kaderde ihtimali olmayan hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceği düşüncesi mantık dahilindedir. Bu yüzden var olan bir ihtimalin gerçekleşmesi ihtimalini artırmaya, etik gözü ile bakılır. Büyü yapan hocalar her ne kadar az olsa da, büyü ilmi çoğunlukla medyumlar tarafından icra edilen bir ilimdir.

Büyü konusunda yardım alınacak ilk kişiler hocalar değildir. Medyum ve hoca kavramı arasında her ne kadar büyük farklılıklar bulunmasa da. Her iki ilim sahibi kişi için de bazı öğretiler mevcuttur. Medyumların bildikleri hocalar tarafından bilinmiyor olabilir. Aynı şekilde, hocaların ilmi yeterlilikleri de medyumlarda olmayabilir.

Büyü Yapan Hocalar Kimlerdir

Ebced hesabı, yıldızname, astroloji, metafizik ve parapsikoloji gibi konular birbirlerinden ayrıdır. Ancak her biri hakkında bilgi sahibi olmak, kişiyi usta bir büyücü haline getirebilir. Çünkü bir büyü, tamamen doğru şekilde yapılsa bile eğer doğru zamanda yapılmadıysa, o büyünün tutma ihtimali oldukça düşüktür.

Yıldızların hareketlerini takip etmek ve kişi için uygun olup olmadığını bilmek için, tüm bu ilimlere sahip olmak gerekir. Bu nedenle büyü yapan hocalar arayışı yeterli değildir. Büyü yapan ve büyü yapmak için yeterli olan ilimlere sahip olan kişiyi aramak gerekir.

Hangi Hocalar Büyü Yapabilir?

Büyü etik anlamda pek çok kişinin tartışma konusu haline getirdiği karmaşık bir uygulama olduğu için, ilmi yeterliliğe sahip olmasına karşın bunu yapmayı tercih eden kişilerce uygulanır. Büyü yapan kişi arayışınızda dikkat etmeniz gereken en önemli husus, üçüncü sınıf falcılara danışmamanız gerektiği konusundadır.

Büyü çocuk oyuncağı değildir ve gerçekten yapabilen insan sayısı hocamız medyum RaSa yani Medyum Ramazan Sayar dışında iki elin 10 parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Uygun şekilde uygulandığında büyü, kişiye gam keder değil rahatlık ve ferahlık getirebilir. Bu nedenle niyet ederken içinizin temiz ya da tutku dolu olması son derece önemlidir. Bilgi almak için hocamızı arayabilirsiniz.

Leave a Response