Büyü ve Vefkler

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız
171views

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız

Büyü yapıldığını anlamada birden fazla metot kullanılabilir. Ancak sıradan insanların anlam veremediği durumlar karşısında büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu çok sık sorulmaktadır. Birkaç durum söz konusu olduğunda ihtimal vermek gayet tabii mümkündür. Ama sadece bir büyüye ihtimal vererek onun gerçekliği hakkında emin olmak da mümkün değildir.

Gerçekliği hakkında emin olunsa bile o büyüyü bozmak için hiçbir adım atılmamalıdır. Bir büyüyü bozmaya çalışırken, onun etkilerini çok daha beter hale getirme riski bulunmaktadır. Elbette bu, sadece amatör ya da bilgisiz kişilerin denemelerinde var olan bir risktir. İşi zorlaştırmamak için şüphe duyulması halinde mutlaka hocamız gibi uzman bir medyuma danışılması gerekmektedir.

Büyü Yapıldığını Anlamada Etkili Yöntemler

Büyü yapıldığını anlamada etkili yöntemlerin başında, kişinin ezan sesine ya da kuran sesine karşı huzur değil huzursuzluk hissediyor olmasıdır. Ancak her büyüde bu etki kesin değildir. Ayrıca sabah ezanına kadar uyumama, akşam ezanına kadar uyanmama gibi durumlar da söz konusu olabilir.

Ayrıca bir kişinin standart davranışlarının, normal üstü bir şekilde değişmesi ve değişimin gözlemlenmesi de bu yöntemler arasındaki yerini almıştır. Bildiği gibi büyü, mantık dahilinde olsa bile normalde gerçekleşmesi zor olan durumları hızlandırma amacı ile yapılan bir işlemdir. Bu anlamda büyü yapılan kişilerin hallerini de bilmek önemlidir. Sizler için bunları, şu şekilde sıralayabiliriz…

Büyü Yapılan Kişilerin Halleri

Büyü yapıldığında kişiler üzerindeki haller ya da hal değişiklikleri;

  • Uyku bozuklukları ya da çok sık uykudan uyanma. Tedirgin hissederek yarım bir uyku uyuma.
  • Takip edildiğini hissetme ya da paronayak düşünce tarzına sahip olma. Aslında olmayan şeyleri, olmuş gibi düşünme ya da her konuda içine kurt düşmesi.
  • Beklenmeyen öfke nöbetleri yaşanması ve bunların kontrol edilememesi durumu.
  • Kapı sesinden bile korkacak duruma gelme ya da evin dışındaki her yerde kaygı bozuklukları yaşandığı için evden çıkma isteğinin olmaması.
  • Güneşe, toprağa ya da suya karşı aşırı tepki verme. Bunlardan olabildiğince uzak kalma isteği.

Şeklinde listelenebilir. Bu şüpheler eğer varsa, hocamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Response