Büyü Bozma

Büyü Yapılmış İnsan Nasıl Olur

Büyü Yapılmış İnsan Nasıl Olur
86views

Büyü Yapılmış İnsan Nasıl Olur

Büyü belirtileri ile örtüşen çok fazla sosyal sorun belirtileri vardır. Bu da kolayca panik olan insanları korkutmaktadır. Büyü belirtileri doğru ölçülmediğinde ve doğru öğrenilmediğinde insanlar üzerlerindeki pek çok belirtiyi büyü olarak yorumlayabilir. Ancak büyü yapılmış insan nasıl olur sorusunun cevaplarının pek çoğunu aynı anda verebildiğimizde bir büyüden emin olabilmekteyiz.

Öncelikle hocamız kesinlikle bir konuda bilgi sahibi olmanızı istemektedir. Bazı problemler nörolojik ya da psikolojik olabilir. Eğer kendinizde ya da bir yakınınızda nörolojik bir problem varsa, danışması gereken kişi medyum değil, uzman bir doktordur. Manevi ilimleri, sadece manevi sorunlarınız olduğunda başvurlabilecek bir yöntem olarak görmeniz gerekmektedir. Eğer bir sağlık sorununuz varsa, medet umacağınız tek yer, hastaneler olmalıdır.

Büyü Yapılmış İnsandaki Değişiklikler

Büyü yapılan insanlardaki değişiklikler, yapılan büyüye ve büyünün amacına göre çok sayıda değişikliğe sahip olabilir. Ancak genelilkle kara büyülerinin ortaya sık çıkan belirtilerinden söz edilebilir.

  • Büyü yapılan kişinin rüyaları ve kabusları normalden farklıdır. Aynı rüyayı sık sık görebilir, bir rüyanın devamını öteki rüyada görebilirler.
  • Büyü yapılan kişilerin hayatları, doğalından çok daha hızlı şekilde iyi ya da kötü anlamda değişebilir. Örneğin işleri iyi giden birinin, aniden tüm işleri batabilir.
  • Büyü yapılan kişinin kararları ve karakteri, inanılamayacak kadar kısa sürede değişebilir. Örneğin evlenmek istemeyen biri, bir gecede tam tersine karar verebilir.
  • Büyü yapılan kişiler zaman zaman takip edilme hissini yaşayabilir ve geceleri ürperti hissedebilirler. Karanlıkta bazı nesneleri silüetler şekline görebilir ve bundan korkabilirler.
  • Büyü yapılan kişiler, uyanıkken bile göz yanılsamaları yaşayabilirler. Bu yüzden ani korku durumları yaşanabilmektedir.

Büyü Yapılmış İnsanların Rahatsız Olduğu Şeyler

Büyü yapılmış insanların ilk rahatsız oldukları şeyler, genellikle büyüyle beraber gelen musallat vakalarında dile getirilmektedir. Üzerinde cin musallatı olan insanlar, bazen istemedikleri şeyler söyleyebilir ya da istemedikleri şeyler yapabilir. Bu sürede bilinçleri açıktır, kendilerinin yaptıklarını bilirler. Ancak yaptıktan sonra bunun pişmanlığını duymaya başlarlar. Sanılanın aksine cin musallatında kişi başka birine dönüşmez ya da garip sesler çıkartmaz.

Leave a Response