Büyü Bozma

Büyüyle Büyü Bozulur Mu

Büyüyle Büyü Bozulur Mu?
57views

Büyüyle Büyü Bozulur Mu

Manevi bir konuda ezbere konuşmak ve bilinenleri tamamıyla sınırlayıcı şekilde anlatmak, yapılabilecek en büyük yanlışlardan biridir. Uzmanlık gerektiren pek çok alanda yöntemler tek ve sabitken, manevi ilimleri böyle sınırlandırmak mümkün değildir. Yani büyüyü cinlerle bozmak, elementlerle bozmak, tekrarlayan seanslarla bozmak ya da büyüyle bozmak gibi çeşitli pek çok yöntemden söz edilebilir. Büyüyle büyü bozulur mu sorusu, çoğunlukla yeni yeni türemeye başlayan fakat ilmi bilgisi olmayan kişilerin ortaya attığı efsaneler nedeniyle sorulmaktadır. Aslında bu sorunun cevabı hem evet, hem de hayırdır.

Bir büyünün etkilerini gidermek için, aynı büyünün negatifni uygulayarak durumu tamamen eşitlemek mümkündür. Ancak bu, büyüyü bozmak anlamına gelmez. Durumu düzeltmek adına başka bir büyü yapmak anlamına gelir. Ancak sonuca bakılığında, her şey eskiye dönmüştür ve büyü bozuldu da sayılabilir. Genellikle kullanılan bu büyü işlemleri, koruma ve yöntemlerini kapsamaktadır.

Hangi Büyülerle Büyü Bozulur

Büyünün etkilerini yok etmek için, yapılan büyünün tersi yapılır. Bu yüzden ezbere bir büyü söylemek mümkün değildir. Örneğin eşinize soğutma büyüsü yapılırsa, bunun etkilerini eşitlemek için sıcaklık büyüsü yapılabilir. Ve örnekler bu şekilde çok sayıda çeşitli hale getirilebilir. Ancak özellikle iki büyü, büyü bozmadan sonra bunun kalıcı olması için önemli olarak görülür.

Gümüş büyüleri ve su büyüleri ile kişiyi büyüden uzun süre korumak mümkündür. Su ve gümüş, manevi ilimlerde en sık kullanılan iki farklı şeydir. İkisi de nötrleyici etkiye sahiptir, ikisi de bu anlamda eşsiz derecede kuvvetlidir. Ancak gümüş, bazı büyü ritüellerinde de kullanılabilmektedir.

Büyü Bozmanın Manevi Yol ve Yöntemleri

Büyü bozmak için ille de büyü yapmaya gerek yoktur. Bunun yerine büyülü nesne bulunduysa eğer yok edilebilir. Eğer ortada böyle bir nesne yoksa ve musallat gibi sorunlar varsa, cinlerden yardım alınabilir. Ya da direkt büyüyü bozma üzerine, yani enerjisini tamamen kökünden yok etmek üzerine çeşitli ritüeller birkaç kere üst üste uygulanabilir. Başlıcaları bu şekilde olsa bile, büyü bozmanın sayılamayacak kadar fazla yöntemi vardır.

Leave a Response