Aşk Büyüsü

Canbar Büyüsü Etkileri

Canbar Büyüsü Etkileri
57views

Canbar Büyüsü Etkileri

Etik ve vicdani kuralların dışına çok fazla çıkmadan aşık etme büyüsü yaptırmak isteyen pek çok kişin ilk araştırdığı ya da ilk tercih ettiği büyülerin başınca Canbar büyüsü gelmektedir. Aslında bunun başlıca nedeni, büyünün genellikle bozulmaya ihtiyaç duyulmadan duygulara göre şekillenmesidir. Eğer birine Canbar büyüsü yaptırırsanız ve onu he şeyden çok severseniz, o da sizlere aynı duyguları beslemeye başlar. Ancak büyü yaptırdığınız kişiden soğumaya başlarsanız, o da sizden soğumaya başlayabilir. Yani Canbar büyüsü etkileri bir nevi duyguların yansıması ve hatta aynası gibidir.

Sıradan bağlama büyülerinde, amaç sadece kişiyi aşkla bağlamak değildir. Bağlama büyüsü ile tılsımlanmış olan kişiler, büyüyü yaptıran kişilere karşı koşulsuz bir teslim halindedirler. O ne isterse onu yaparlar, o ne söylerse onu kabul ederler. Canbar büyüsü bu anlamda kişilerin karakterlerini ciddi miktarda değiştirmemektedir. Bu da onu en sık tercih edilen aşk büyüleri arasında tutan en önemli etkendir.

Canbar Büyüsünün Negatif Etkileri Var Mı?

Yanlış yapıldığında, her büyünün negatif etkileri olabilir. Zaten bu sebeple uzman medyumların bu ilimler üzerinde onlarca yıl tecrübe edinmesi gerekmektedir. Bu tıpkı açık ameliyat yapmak gibidir. Herhangi biri nasıl açık kalp ameliyatı yapamıyor ise, herhangi biri manevi ilimleri kullanarak başarılı bir sonuç elde edemez. Bu iki örnek, istenen uzmanlık konusunda birbirleri ile tamamen aynıdır. Hatta bazı karmaşık büyülerin, açık ameliyatlardan daha zor olduğu bile söylenebilir. Ancak doğru yapıldığı sürece, bu gibi büyüler amaçları dışına çıkmazlar. Edilen niyetlerle sınırlı kalır ve iki kişi arasında bu durumları ortaya çıkarırlar.

Canbar Büyüsünün Tehlikeli Etkileri Nedir?

Başarı ile tamamlanmış bir canbar büyüsünde ortaya çıkabilecek en tehlikeli durum, ortaya çıkan tutku nedeniyle çiftin dünyaya sırtını dönmesi durumudur. Her şeyin aşırısı fazla olduğu için, eğer ikili arasında aşk hastalık derecesinde büyürse; Bu çift kendileri dışında herkesi ve her şeyi görmezden gelme gibi bir tavır takınabilirler. Ancak bu durum, sık karşılaşılan bir durum değildir. Hatta söz etmeye değecek kadar yüksek bir ihtimal bile değildir. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Response