Büyü Bozma

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur
61views

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur

Canbar büyüsü, iki kişi üzerinde etkili olan ve adeta duygulan aynası olarak da tanımlanabilecek olan kuvvetli bir büyüdür. Canbar büyüsü yapılan kişilerde, karşılıklı bir sevgi durumu görülmesi muhtemeldir. Yani büyü iki kişi üzerinde de aynı etkilere sahiptir. Yani karşılıklı bir durum söz konusu olduğu için, bağlama büyüleri ile kıyaslanmamalıdır. Bağlama büyüleri kişinin iradesini değiştirmek ve kalıcı olarak kontrol etmek için yapılan kızıl büyüler arasında yer almaktadır. Ancak bu durum Canbar büyüsünde biraz daha farklıdır. İrade tümüyle teslim durumunda değildir. Yine de etkiler baki olacaktır. Bu nedenle Canbar büyüsü nasıl bozulur sorusu pek çok kişi tarafından merak konusudur.

Canbar büyüleri, hem ilim hem de zanaat gerektirmektedir. Genellikle ceylan derisi üzerine işlenen tılsımlar ile yapılan bu büyü, oldukça ince işlemlerden oluşmaktadır. Son derece zorlu bir süreci barındırdığı gibi, bir o kadar da zorlu bir bozma sürecine sahiptir. Bu sebeple bilinçsizce bozmaya çalışmak büyünün etkilerini daha şiddetli hale getirmek dışında bir işe yaramayacaktır.

Canbar Büyüsü Bozulmazsa Ne Olur?

Çoğu zaman üzerinde bu gibi işlemler olan kişiler, bundan şüphe duymazlar. Bu yüzden aslında büyü bozulmasa bile kişide değişen pek bir şey olmayacaktır. Bu tarz taleplerin geneli, kişinin çevresindekiler tarafından oluşmaktadır. Şüphe ve gözlem sonucunda uzman medyumlara danışılır ve eğer medyum kesin olarak kişinin üzerinde büyü olduğuna karar verirse o zaman büyü bozmaya karar verilir.

Eğer büyü bozulmazsa ve iyi amaçlar ile yapıldıysa, ikili arasında uzun süren tutkulu bir ilişki devam edecektir. Elbette her büyüde olduğu gibi canbar büyüsünde de kötü amaçlar benimseyenler olduğu söylenebilir.

Canbar Büyüsünü Kimler Bozabilir?

Canbar büyüsünü uzman hocalar, medyumlar, metafizik uzmanları ve biyoenerji uzmanları bozabilir. Büyünün yarattığı enerji tamamen yok edildikten sonra enerjiye karşı bağışık koruma büyüleri yapılır ve süreç böylece tamamlanmış olur. Ancak büyü bozmanın oldukça karışık olduğu gerçeği kesindir. Falcılarla ya da sokağın yaşlıları ile büyü bozmak mümkün değildir. Bu anlamda sadece hocamız gibi uzman kişileri tercih etmeniz mühimdir.

Leave a Response