Aşk Büyüsü

Canbar Büyüsü Nedir

Canbar Büyüsü Nedir
66views

Canbar Büyüsü Nedir

Canbar büyüsü, aşk büyüleri arasında en çok adı duyulmasına rağmen hakkında en az şey bilinenidir. Çünkü canbar büyüsü tam anlamıyla diğer aşk büyülerinden farklı etkilere sahiptir. Bu yönde araştırmalar yapan kişiler ise, mutlaka bu büyünün ismini duyarak, canbar büyüsü nedir sorusunu sormaktadırlar.

En basit tabiri ile, bu büyü duyguları yansıtmak amacıyla yapılır. Canbar büyüsü yapıldıktan sonra, iki kişi arasındaki bağ tamamen paralel hale gelir. Yani siz birini çok sevdiğinizde, o da sizi çok sever. Ancak siz ondan soğumaya başladığınızda, o da sizden soğumaya başlayabilir. Bu yüzden bilinen en etik büyüler arasında yer almaktadır. Duygular tamamen iki kişi arasındaki uyuma göre hareket ederler. Biri diğerini daha çok sevemez ya da biri diğerini daha az sevemez.

Canbar Büyüsünün Amacı Nedir

Canbar büyüsü, büyü yapılan kişilerde karakteristik değişiklikler oluşturmadan uyumu yakalama amacıyla yapılır. Kişilerin iradesi üzerinde tam hakimiyet sahibi değildir. Eğer mutlu olma ihtimali yüksek olan bir çifte yapılırsa, büyü sonsuza dek mükemmel bir uyum sağlayabilir ve çiftler arasındaki huzur eşi benzeri görülmemiş şekilde ilerler. Ancak birbirine tamamen zıt insanlar arasında yapıldığında, ilişki inişli çıkışlı bir hale gelebilir.

Bunun sık tercih ediliyor olmasındaki en büyük etmen, kendinden emin olmayan kişilerdir. Eğer sevginizden emin değilseniz ve bir başkasının iradesini bu yönde kesin olarak bağlamak istemiyor iseniz; Siz bunu bitirmek istediğinizde onun da aynı anda bitirmek istemesini sağlamak için iyi bir yöntem olduğunu düşünebilirsiniz.

Canbar Büyüsü Doğru Bir Seçim Midir?

Etik değerlere göre, yapılması en doğru bulunan büyülerden biridir. Buna kıyasla insanların kararlarını tamamen etkileyen büyüler çok daha ağır işlemlerdir. Ayrıca iradeyi tam etkileyen büyülerden geri dönmek için, büyü bozma işlemleri uygulamak kesin olarak mecburidir. Büyü bozma uygulanmadığı takdirde bağlama büyüsü gibi işlemler, etkilerini ömür boyu sürdürmektedir ve bu büyük bir sorumluluk olarak görülür. Detaylı bilgi almak, danışmanlık almak, soru ve sorunlarınızı sormak için; İletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile hocamızı arayabilir ya da yazabilirsiniz.

Leave a Response