Aşk Büyüsü

Canbar Büyüsü Yapan Medyumlar

Canbar Büyüsü Yapan Medyumlar
29views

Canbar Büyüsü Yapan Medyumlar

Diğer pek çok aşk ve bağlama büyüsünden farklı olan canbar büyüsü, tek bir kişi için yapılan işlemler arasında yer almaz. Yani canbar büyüleri tek bir kişiye yapılsa bile, etkileri çift üzerinde ortak bir yol ortaya çıkarır. Canbar büyüsü, bir nevi duyguların aynası gibi işlev görmektedir. Büyüyü yapabilmek için, ceylan derisinin üzerine büyük bir dikkatle işlenmiş tılsımlar çizmek gerekmektedir. Sadece manevi ilim değil, beraberinde büyük bir el becerisi ve zerafet de gerektirmektedir. Pek ala, canbar büyüsü yapan medyumlar kimlerdir ve nasıl destek almak gerekmektedir?

Canbar işlemleri, sadece sevgisinden emin olan insanlar için doğru tercihtir. Çünkü basitçe açıklamak gerekirse, eğer birine canbar büyüsü yaptırırsanız; Büyü yaptırdığınız kişi sizi, sizin onu sevdiğiniz kadar sever. Eğer siz ondan soğursanız, o da sizden soğumaya başlar. O size karşı daha cesur duygular besledikçe, siz de ona karşı aynılarını hissetmeye başlarsınız. İki kişi arasındaki bağ ve uyum, bu şekilde sağlanır.

Canbar Büyüsünün Belirgin Etkileri

Canbar büyüsü, belirti veriyor olmasına rağmen bunlar iki kişi arasında eşit dağıldığı için çoğunlukla dışarıdan insanlar büyüden şüphe duymazlar. Çünkü her şey doğal segmentinde ilerlemeye meyillidir. Ancak iki kişi arasında şu belirtiler yaygındır;

  • Canbar büyüsünden etkilenen kişilerde, son derece heyecanlı ve enerjik hissedebilirler. Bu tıpkı aşık olan insanlarda olduğu gibidir.
  • Canbar büyüsünden etkilenen kişilerde negatif hiçbir belirti görülmez.
  • Canbar büyüsünün etkileri, çiftlerden biri diğerinden soğuduğunda bitebilir. Bu yüzden geri dönüşü olan bir işlemdir.
  • Canbar büyülerinde mutluluk ve uyum bir arada yaşanır.
  • Bu büyü, diğer büyülerden çok daha farklı oluğu için çoğu kişi tarafından yanlış anlaşılmaya meyillidir.

Neden Canbar Büyüsü?

Canbar büyüsü, bilinen tüm büyüler arasında en etik olanıdır. Sıradan bağlama büyülerinde kişinin iradesi tamamen kontrol altında tutulur ve vicdan ya da etik anlayışına uymayan bir yapıya sahip olabilir. Ancak canbar büyüsünde duyguların karşılıklı ve eşit tutulması yönünde bir çalışma yürütülür. Detaylı bilgi için, iletişim bölümünde bulunan numaradan hocamızı arayabilir ya da yazabilirsiniz.

Leave a Response