Büyü ve Vefkler

Ceylan Derisi Büyüsü

Ceylan Derisi Büyüsü
256views

Ceylan Derisi Büyüsü

İnsan eliyle yazılan ilk yazılar, taşlara ve hayvan derilerine yazılmışlardır. Hatta hayvan derileri eski çağların antik defterleri olarak bile kabul edilebilir. Kağıt icat edilene kadar aradan binlerce yıl geçmiştir. Ceylan derisi büyüsü de bu kadar eski tarihi olan antik bir büyüdür. Günümüzde parşömen kullanılarak yapılan büyülerin sayısı elbette çok daha fazladır. Ancak yüzde yüz organik nesneler kullanılarak yapılan büyülerin daha yüksek oranda etki gösterdiği de bilinen bir gerçektir.

Fakat ceylan derisi ile yapılan büyülerin bozulmadan günümüze kadar taşınmasının sebebi, ceylan derisini işlemenin zor olduğu kadar onu bozmanın da zor olduğu gerçeğidir. Öğreti ve örneklerinin hiç bozulmadan günümüze gelmesinin başlıca sebebinin bu olduğu düşünülmektedir. Aşk için yapılan bu büyüde, etkiler hayrete düşürecek cinstendir.

Ceylan Derisi Büyüsü Nedir

Ceylan derisi büyüleri aşk için yapılan büyülerdendir. Canbar büyüsü işlemine çok benzer çünkü canbar büyüsü de ceylan derisi işlenerek yapılan büyüler arasında yer alır. Bu iki büyüyü diğer tüm büyülerden ayıran çok özel ve keskin bir nokta mevcuttur.

Büyü aslında yapılan kişide direkt aşk duygusu oluşturmak için yapılmaz. Bu konuda medyum olduğunu iddia eden sözde kişiler, tamamen yalan ve yanlış bilgiler paylaşmaktadır. Ceylan derisi büyüsü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişi ile aynı duyguları hisseder. Birbirlerinin aynası olarak yaşarlar. Eğer biri diğerine kırılırsa, ikisi de aynı kırgınlığı paylaşır. Eğer biri diğerine aşıksa, ikisi de birbirine aşık demektir. Bu yüzden Canbar ve ceylan derisi işlemleri tutkunun ve gerçek duygu hissiyatının antik anahtarları olarak kabul edilir.

Ceylan Derisiyle Yapılan Büyülerin Etkileri

Gönül rahatlığı ve kesin bir dil ile söylenebilir ki, ceylan derisi işlemi yapıldıktan sonra yan etki yaşamış hiç kimse yoktur. Bu büyünün en bilindik etkisi ve hatta yegane etkisi ayna gibi görev görüyor olmasıdır. Sevgisinden emin olan ve haksızlık etmeden çok sevmeyi bilen kişilerin yaptırdıkları ceylan derisi işlemleri çok daha iyi sonuç verir. Birini koşulsuz şartsız ve saf sevgiyle düşündğünüzde, onun da aynı duyguları paylaşarak sizi arzuluyor olması olarak ifade edilebilir.

Leave a Response