Büyü ve VefklerDikkat Çekenler

Cin Büyüsü

Cin Büyüsü
85views

Cin Büyüsü

Cin büyüsü, musallat büyüsü ile aynı şey değildir. Cinler, havas ilminde büyü yapımı aşamasında pek çok durum ya da olay için kullanılabilirler. Buna verilebilecek en güzel örnek, bir büyülü nesne veya büyü torbası yerin çok derinlerine gömülürken ya da okyanusların derin çukurlarına atılırken, onlardan alınan yardım önemlidir.

Bazı büyüler, cinlerin yardımı olmadan bozulabilir ya da yapılabilir. Ancak bazılarında bu durum mümkün değildir. Bir nesneyi bulmada ya da o nesneyi bir yere koymadaki işlevleri pek çok cinci hoca için eşsiz olarak görülür. Örneğin, evinize yabancı hiç kimsenin girip çıkmadığını düşünün. Ancak evinizde bir muska ya da bir büyülü nesne bulabilirsiniz. Bunu nasıl açıklayabilirsiniz? İşte bu gibi durumlarda boyutsal varlıkların üç boyutlu nesneler üzerindeki etkilerinden de emin olabiliyor olmamız mümkündür.

Cin Büyüsü Ne İçin Yapılır

Cin büyüleri hemen her durum için yapılabilir. Cinlerle yapılan büyüler, cinleri musallat etmek için yapılan büyüler ya da cin büyüsü olarak sayısız kere farklı çeşitlilikde adlandırılabilir. Aşk için, ayırma için, huzursuzluk için, kısmet bağlama ya da açma için gibi sebepler ortaya koyulabilir.

Burada önemli olan, hangi tür niyetle hangi tür cin kabilesinden yardım alınacağıdır. Bilindiği gibi cinlerin de kendilerine has inançları, iyileri ya da kötüleri bulunmaktadır. Büyü bozma gibi durumlarda rahmani varlıklar yani müslüman cinlerden yardım alınır. Bizden çok daha farklı bir algı aşamaları ya da yaşam alışkanlıkları oldukları için, uzman kişiler dışında kimseler tarafından kontrol edilmeleri mümkün değildir.

Cinlerle Yapılan Büyülerin Etkileri Nelerdir

Cinlerle yapılan büyülerin amaçları, istenen durumla beraber ortaya çıkar. Kötülük için yapıldığında, genellikle bir ya da birden fazla boyutsal varlık kişi üzerinde hakimiyet kurmak için ona musallat olabilir. Büyü ve büyüden sonraki musallat olayları aynı iki evreyi ifade etmez. Her ikisi de ayrı ayrı yaşanabilir ya da beraber gerçekleşebilirler.

Detaylar, gizli ilimlerde büyük öneme sahiptir. Bu tıpkı çok dikkatli yapılması gereken açık ameliyatlarda olduğu gibidir. Bilgi, ilim, yetenek ve sabır büyük önem taşır. Cin büyüleri hakkında daha fazla bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da iletişim numaraları aracılığı ile ona yazabilirsiniz.

Leave a Response