Büyü Bozma

Cinlerle Büyü Bozma

Cinlerle Büyü Bozma
60views

Cinlerle Büyü Bozma

Cinlerle büyü bozma seansları sık sık uygulanmaktadır. Manevi ilimler ile ilgilenen pek çok kişi, ilimlerinin kanıtları olarak bu seansların videolarını sosyal mecralarda paylaşarak referans sağlamaktadır. Bu videolar viral oldukları için, kolayca insanların ilgisini çekmekte ve cinlerle büyü bozma konusunda merakı olan kişilerin sayısı da artmaktadır. Aslında Müslüman cinlerle uygulanan bu seansların pek çoğu büyü bozma değil, musallatı giderme seanslarıdır. Çünkü cinlerin, birbirleri üzerinde etkileri vardır. İnsanlar bu etkiyi yaratmada bir miktar daha zorlanabilmektedir. Tıpkı insanlarda olduğu gibi, cinlerde de iyi ve kötü, inançlı ve inançsız olanlar vardır. Kötü büyülerle musallat olmuş cinler, inançlı olanlarla zorlanarak çıkarılmaktadır.

Cinlerle büyü bozma konusu, çoğunlukla bu şekildedir. Ancak bazı durumlarda, büyülü nesnenin bulunması önem arz edebilir. Tehlikeli bazı kara büyülerde nesnelerdeki etkiyi gidermek gerekir. İnsanlar için fizik kuralları sınırlayıcıdır. Ancak cinler için bu kurallar, boyut farkından dolayı bizde olduğundan daha farklıdır. Büyülü nesnelerin bulunmasında da cinlerin kullanıldığı sık sık görülmektedir.

Büyü Bozmada Cinleri Kullanmak Şart Mıdır?

Musallat tedavilerinde ya da büyü bozmada cinleri kullanmak şart değildir. Onlarla yapılabilecek her şey, onlarsız da yapılabilir. Ancak işleri kolaylaştırmak adına iyi cinlerden yardım alınması, alışılmadık bir durum değildir. Cinler kullanılmadan yapılan musallat tedavileri daha geç sonuç verebilmektedir. Hatta musallat vakasını yaşayan kişinin durumu bir süre daha da kötü olabilmektedir.

Pek çok kişi bunu ürkütücü buluyor olsa da, aslıda bu tamamen kişilerin iyiliği içindir. Herhangi bir durumda Müslüman olan cinlerden yardım alınması yanlış ya da tehlikeli değildir. Çünkü alınan bu yardımda herhangi bir zorlama söz konusu değildir.

Hangi Büyülerde Cinler Kullanılır?

Büyü yapmada da bozmada da cinler kullanılmaktadır. Hemen her büyünün yapımında cinler kullanılabilirken, büyü bozmada genellikle kara büyü aşamasında kullanılmaktadır. Kara büyülerde bazen sıkı düğümlerle birden fazla niyet için yapılan büyülü nesneler bulunabilir. Bu nesneler derin kuyularda ya da derin denizlerde olabilir. Onların bulunabilmesi için, insan gücünden çok daha fazlası gerekmektedir. Detaylı bilgi için, hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Response