Büyü ve Vefkler

Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü
139views

Domuz Büyüsü

Domuz büyüsü ve domuzun yağı ile yapılan büyüler birbirlerinden farklıdır. Bazı durumlarda ikisi de huzursuzluk yaratmak için kullanılabilir. Ancak bu büyü domuzun kendisi ile yapılır, yağı ile değil. Bu yüzden kan büyüleri arasında yer alır. Bu da kızıl ve kara büyü arasında kalmış bir işlem olduğunu gösterir. Uygulanma şeklinde göre kategorize etmek mümkündür.

Çoğunlukla bu işlem, iki kişi arasında ya da bir mekanda bulunan herkesin arasında yüksek oranda huzursuzluk çıkartmak için yapılır. Bu sadece duygusal olmak zorunda değildir. Bu bir iş yeri de olabilir, bir ev de olabilir ya da başka herhangi bir yer de olabilir. Mekanlara yapıldığında, kişilere yapıldığından daha etkili olabilir. Ancak bilinmelidir ki, büyü kişileri takip etmez. Yani bir eve yapıldığında, o evin sonraki sahibi üzerinde etkili olmaya başlar ve önceki sahibi üzerindeki etkileri azabilir.

Domuz Büyüsü İle Huzursuzluk ve Ayırma

Büyünün huzursuzluk çıkarttığı, hemen herkes tarafından bilinmektedir. Kültürel bir alt yapısı olduğu için aslında en çok bilinen uygulamalardan biri olduğu da söylenebilir. Ancak ayırma için yapıldığında, tek etkileri huzursuzluk değildir. Kavga ve şiddet de beraberinde gelebilir. İnsanlar birbirlerinden sadece ayrılmak istemez, ayrıca arada çok güçlü bir aşk bağı olsa bile bu nefret bağına dönüşür. Bu sadece tahammülsüzlük yaratmak, bundan daha fazlasını da getirir.

Domuz Büyülerinin Etkileri

Domuz büyüsü yapılmış evlerde ya da diğer mekanlardaki kişilerin üzerlerinde açıklanamayan bir ağırlık hissi oluşur. Bu his öyle farklıdır ki, kişi oradan çıkıp dışarıya girdiğinde kendisini her zaman olduğundan daha iyi hisseder. Ağırlıktan kurtulma hissi bile mükemmel hissettirebilir.

Bu yüzden etkileri arasındaki en belirgin bu özellik, pek çok kişinin de bundan şüphe duymasını sağlamıştır. Eğer yaşadığınız yerde böyle bir etki hissediyor iseniz ve farklı bir yere gittiğinizde bu etki üzerinizden gidiyorsa, o zaman şüphe duymak için sizin de sebebiniz var demektir. Büyü size yapılmamış olsa bile, evin önceki sahiplerinden kalmış olabilir. Bu nedenle tüm yaşam isteğinizin kaybolduğu ya da üzerinize ruhani bir ağırlık çöktüğü zaman uzman bir medyuma danışmanız da önerilmektedir. Tüm soru ve sorunlarınız için, hocamızı arayınız.

Leave a Response