Büyü ve VefklerDikkat Çekenler

Düğüm Büyüsü

Düğüm Büyüsü
126views

Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsü işlemindeki düğüm kelimesi iki farklı anlamında kullanılır. Birincisi gerçekten ipe atılan düğümdür. İkincisi ise mecaz olarak kullanılan ”düğümlenmek” tabiridir. Bu büyü gerçekten her ikisinden de anlamlar kazanmıştır. Çünkü iplere atılan düğümler büyüde gerçekten vardır. Her düğüm bir niyeti ifade eder ve bir tılsımlama işlemi demektir. 41 farklı düğümle 21 farklı düğümle 11 farklı düğümle ya da 7 farklı düğümle yapılabilir.

Düğümlerin sayısı, insanın ettiği niyetlerin sayısı ile doğrudan ilgilidir. Ya da bir işlemi olabildiğince daha kuvvetli hale getirmek için ya da hiçbir arzuyu atlamamak için düğüm sayıları ya da ritüelin uygulanma şekli farklılaşabilir.

Düğüm Büyüsü Kaç Farklı Amaç İçin Uygulanır

Düğüm büyüleri dört farklı amaç için kullanılır. Bunlar sırası ile şu şekildedir;

Aşık etme için düğüm büyüsü: İki kişi arasında aşk bağı başlatır ve o kadar güçlüdür ki, en iyi medyumlar tarafından bozulması bile ya vakit alır ya da birçok engel ile karşılaşılır.

İdrar bağlama için düğüm büyüsü: Bir kişiye fiziksel olarak işkence çektirmek için yapılır. Aslında kişinin idrar yollarında tıbbi bir sorun yoktur ancak kişi yine de küçük tuvaletini yapmakta ya da büyük tuvaletini yapmakta zorlanabilir. İşin bu kısmında cinler devreye girerek de bunu sağlayabilirler.

İrade bağlama için düğüm büyüleri: Birinin iradesini bağlamak için, aynı ipe 41 kere düğüm atılabilir. Bu büyüden etkilenmiş kişiler, söz konusu olan büyüyü yaptıran kişi olduğunda kendi iradeleri ya da kendi fikirleri yoktur. Yani büyüyü yaptıran kişi ondan ne isterse yapacak durumdadır.

Aile için yapılan düğüm büyüleri: Bir ailedeki herkesin kısmetini bağlamak ya da hayatını düğümlemek için yapılmaktadır. Hatta bunun etkileri eğer bozulmazsa tam 7 kuşak boyunca devam edebilir. Yani büyü dedenizin babasına yapıldıysa, siz dördüncü kuşakta yer alıyorsunuz demektir. Bu durumda torununuzun çocuğu, bu büyüden etkilenen son kişi olur. Yani üzerinizde düğüm büyüsü olup olmadığını bilmek zor olabilir. Henüz doğduğunuz günden itibaren bundan etkilenmiş olabilirsiniz. Eski zamanlarda insanların büyü ilmine karşı daha ilgili olduğu düşünüldüğünde, bundan şüphe duymak yanlış değildir.

Leave a Response