Büyü Bozma

Düğüm Çözerek Büyü Bozma

Düğüm Çözerek Büyü Bozma
47views

Düğüm Çözerek Büyü Bozma

Büyü bozarken düğüm çözme terimi sık sık kullanılmaktadır. Pek ala nedir bu düğüm çözme? Büyü bozmak için, ille de bu düğümleri çözmek mi gerekmektedir? Düğüm çözerek büyü bozma hakkında merak ettiğiniz her şey, yazımızda detaylıca anlatılmaktadır. Pek çok büyüde, birden fazla niyet ortaya koyulur. Ve yine pek çok niyet, kalın iplere çözülmesi güç düğümler atılarak edilir. Her niyete bir okuma düzenlenir ve her okumaya bir düğüm atılır. Ancak buradaki düğüm atma, ritüelin bir parçası olan sembolik harekettir. Niyet asla çözülmesin, büyü etkisini daima var etsin gibi bir amaç ortaya koyulur. Elbette bu düğümler, uzman medyumlar tarafından havas ilmi kullanılarak gömüldüğü yerden çıkarılabilir ve her birini tek tek terine çözerek ve çeşitli okumalar düzenleyerek büyüyü bozmak mümkündür.

Ancak, herhangi bir büyüyü bozmak için düğüm çözmek gibi bir mecburiyet yoktur. Hatta büyülü nesnenin bulunmasına da lüzum yoktur. Büyülü nesne, enerjinin kaynağı olarak kabul edilir. Bu kaynaktan çıkan enerji önce kişiyi etkileyerek hayatına müdahale eder. İlk aşamada ise bu enerji kişiden temizlenir ve buna bağışık olması için çeşitli koruma büyüleri ile tılsımlanır. Büyü bozmanın sık kullanılan yöntemi bu şekildedir.

Büyülü Nesne Bulunmadan Da Büyü Çözülür Mü?

Herhangi bir büyüyü bozmada, büyülü nesnenin pek fazla önemi yoktur. Büyülü nesnenin önem taşıdığı büyüler antik ve kudretli büyülerdir. Günümüzde bunları uygulayabilen çok az medyum olduğu gibi, ayrıca herhangi birinin bu büyüleri uygulamaya bütçesi de kolayca yetmeyecektir. Son derece nadir bulunan orkide yaprakları, son derece nadir bulunan bazı ağaçların kabukları ve altın tozları gibi çeşitli materyallere ihtiyaç duyulabilir. Bu tipte yapılmış büyü torbaları ile büyülenme ihtimaliniz çok ama çok düşüktür. İşte en çok da bu nedenle büyülü nesneyi bulmadan da büyüyü çözmek mümkün olarak kabul edilir. Fakat büyülü nesneyi bulmak mecburi haldeyse bile, havas ilmi kullanılarak cinler aracılığı ile nesneyi bulmak gayet tabii mümkün olacaktır. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Response