Büyü ve Vefkler

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü
95views

Evlilik Büyüsü

Evlenmeyi düşünen bir çiftteki her iki kişide evliliğe razı ve hazır hissediyor olsa bile, bazen üçüncü kişilerin etkileri ya da aile baskısı gibi nedenler bu birleşmeye engel oluyor olabilir. Ya da iyi giden bir ilişkide, taraflardan biri kendini buna hazır hissetmediği için yıllarca evlilik fikrini erteliyor olabilir. Hatta bazen hazır hissetmeme durumu, sadece bir korku halini bile alabilmektedir. Evlilik büyüsü ise bu gibi durumlarda başvurulan bir manevi yöntemdir.

Evlilik büyüsü yapmanın rahmani yöntemleri olduğu gibi, daha karanlık yolları da mevcuttur. Fakat iyi niyetler için, kara büyü uygulanmasına çoğunlukla gerek yoktur. Bu yüzden evlilik büyüsünün sık uygulanan yöntemlerini baz alarak, bu büyünün zararlı bir etkisi olmadığını da söylemek mümkündür.

Evlilik Büyüsünün Etkileri

Evlilik büyülerinde etkiler, iki kişi arasındaki bağın evliliğe dönüşmesi için ortaya çıkan sosyal etkilerdir. Yani bu gibi büyüler yapılan kişilerde korkunç negatif etkiler görmek mümkün değildir. O korkunç etkiler, kara büyülerde ortaya çıkmaktadır. Ve ortaya çıkmalarındaki amaç da, aslında büyünün yapılma amacıdır. İnsanları kötü duruma düşürmek için yapılan kara büyüler ile evlilik büyüsü gibi temiz niyetler birbirleri ile karıştırılmamalıdır.

Evlilik büyüsü yapılan kişiler, ortak bir hayat kurma konusundaki korku ve kaygılarını kaybederler. Müstakbel eşlerine karşı daha ilgili ve daha açık gönüllü bir tavır takınırlar. Ayrıca bu konuda onun üzerinde baskı yaratan her kim olursa olsun, büyü yapılan kişiyi evlenme kararından vazgeçiremezler.

Evlilik Büyüsünün Belirtileri

Hemen her büyü mutlaka hafif de olsa belirti vermektedir. Ancak bu gibi işlemlerdeki belirtilerin gözle görülür olmadığını söyleyebiliriz. Özellikle hali hazırda birlikte olan iki kişi için yapılan evlilik büyüleri, dışarıdan hiç kimse tarafından şüpheyle değerlendirilmez. Zaten akıllarında böyle bir fikir olduğu düşünülerek, her şey doğal seyrinde ilerliyor gibi kabul edilir.

Ancak evlilik büyülerinde yer alan hafif de olsa belirtiler şu şekildedir;

  • Büyü yapılan kişi kendisini ayağı yerden kesilmiş gibi hissedebilir. Aldığı kararlar konusunda daha cesur ve daha esnektir.
  • Müstakbel eşine karşı daha ilgili ve daha yakındır.
  • Onu eşinden soğutmaya çalışanlara karşı sert bir tavır takınır.

Leave a Response