Büyü ve Vefkler

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü
116views

Geri Döndürme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü insanlar tarafından yanlış anlaşılan ve yanlış tarif edilen büyülerden biridir. Döndürme büyüleri sadece gideni geri getirmek için yapılmaz. Ayrıca kişinin verdiği ve inatla vazgeçmediği bir kararı değiştirmek için de yapılabilir. Bazı durumlarda kaybolan eşyaların bulunabilmesi için bile yapılabilmektedir. Aslında geri döndürme büyüsü ve geri getirme büyüsü aynı şey değildir, ikisinin birbirlerinden farklı işleyişleri vardır.

Fakat birinin gitmeye karar vermesini de tersine çevirebildiği için, geri döndürme büyüleri ile geri getirme büyüleri aynı amaçla da kullanılabilirler. Farklılık ise şu noktadadır; Döndürme büyülerinde amaç, kişinin kararını etkilemek veya değiştirmektir.

Gideni Geri Döndürmek İçin Yapılan Büyüler

Gideni geri döndürmek için yapılan büyülerde amaç, ayrılık sonrası bunu tersine çevirmektir. Şiddetli kavgalar ya da verilen kötü kararlar nedeniyle, birbirlerini seven insanların birbirlerinden ayrılması ve hatta düşman olması bile mümkündür. Sevgi kolay kazanılamayan bir duygudur fakat öfke çok kolay kazanılabilir. Bu da ilişkilerimizin zor başlayıp, kolay bitmesine neden olmaktadır.

Gideni geri döndürme büyülerine başvuran pek çok kişi, yanlış bir an nedeniyle eşini aldatan kişilerden oluşmaktadır. Ancak bu genelleme, istisnalar olmadığı anlamına gelmez. Herhangi bir ayrılığın, akla gelemeyecek kadar çok sebebi olduğunu unutmamak gerekmektedir. Ancak bu işlem bir kara büyü değildir. Ak büyü şeklinde uygulanabilir ve kişiler üzerinde zararlı etkileri yoktur.

Birini Bir Karardan Döndürmek İçin Yapılan Büyüler

Kritik seviyedeki ilişkilerimizde, başkalarının verdiği ya da vermek üzere olduğu kararlar bizi büyük ölçüde etkiliyor olabilir. Örneğin iş ortaklarımız, arkadaşlarımız, ailemizden biri ya da partnerimiz; Bu yanlış kararları vermek üzere olan kişi olabilir. Eğer kişinin vermek üzere olduğu kararın yanlış olduğundan kesin olarak eminseniz, bunu değiştirmesi için manevi ilimlerden de yardım alabilmeniz mümkündür.

Geri döndürme büyülerinin asıl kullanılma amacı ise bu şekildedir. Durum ve olayların daha karmaşık hale gelmesinin önüne geçilebileceği gibi, yapılan hataları da telafi etmek için kullanılabilmektedir. Bu ve bu gibi tüm manevi işlemler hakkında detaylı bilgi almak ve danışmanlık almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Response