Büyü ve VefklerDikkat Çekenler

Göz Boyama Büyüsü

Göz Boyama Büyüsü
92views

Göz Boyama Büyüsü

Birinin gözünü boyama tabiri, onun aslında gerçekte düşündüğü ya da düşünme ihtimali olan fikri tamamen değiştirmek anlamında kullanılır. Ya da başka bir değişle, bir değer veriyorsa beş değer verebileceği kadar fazla duygusal ve enerjisel manipülasyon ortaya koyulmaktadır. Göz boyama büyüsü insanı eşine ya da etrafındakilere daha çekici gösterebilir. Ama bu büyü daha farklı amaçlar için de kullanılmıyor değildir.

Örneğin iş hayatında ya da kariyer anlamında kullanılan göz boyama büyüleri de oldukça etkilidir. Bazı insanlar vardır, konuşmaları ya da diksiyonları çok güzel olmasa bile onlar konuştuğunda herkes mutlaka onları dinlemeye başlar. Bu hitabet yeteneği ile açıklanamıyor ise, sizce neden olabilir? Bu insanlar ya doğuştan enerjisel bir yeteneğe sahiplerdir ya da göz boyama büyüleri gibi işlemlerden yardım almışlardır.

Göz Boyama Büyüsü Neden Yapılır

Günümüzde bunun yapılma amaçlarından başlıcalarını, sizler için şu şekilde sıralaybiliriz;

  • Göz boyama işlemleri var olan evliliklerde, ilgi azalmasına karşı yapılabilir. Eşin ilgisi azaldığında göz boyama büyüsü ile etkilenir ve durum daha iyiye götürülebilir.
  • İş hayatında, kariyer planı yaparken herhangi bir sebepten dolayı itici bulunuyor olmak ya da istenen pozisyon için fazla zorlanmak gibi konularda da çözüm olabilir. Kariyer basamaklarını atlarken, etrafınızdaki insanları olduğunuzdan ya da olabileceğinizden çok daha fazla etkileyebilmeniz mümkündür.
  • Standart sosyal çevre içinde sevilen ve saygı duyulan kişi olmak için yapılabilir. Bazı insanlar yalnızlıktan ve arkadaş kazığı gibi durumlardan çok sık şikayet ederler. Ne yazık ki eğer farkında değilsek ve hocamız gibi doğru insanlar ile karşılaşamıyor isek, doğuştan gelen enerji bozukluklarını düzeltmek kolay olmayabilir.

Göz Boyama Büyüsünün Etkileri Nelerdir

İnsanın hayat kalitesi üzerinde büyük ölçüde pozitif etki bırakır. Yaşanan her şey daha iyi yaşanmaya başlar. Yaşanması mümkün olmamasına rağmen fazlaca arzulanan şeyler ise, kişinin eninde sonunda eline geçmeye veya hayatına girmeye başlayacaktır. İşlem kesinlikle ve kesinlikle şeytani bir işlem değildir. Rahmani bir işlem olarak kabul edilebilir ve herkes bu işlemden kolaylıkla faydalanabilir. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilirsiniz.

Leave a Response