Büyü Bozma

Kara Büyü Bozma

Kara Büyü Bozma
49views

Kara Büyü Bozma

Kara büyü, insanlar üzerinde son derece tehlikeli etkileri olan bir büyü çeşididir. Günümüzde ne yazık ki manevi ilimlerin bilinçsizce kullanması nedeniyle, kara büyüyü tercih eden kişi sayısı çok olduğu gibi kara büyü icra eden büyücüler de oldukça fazladır. İletişim çağının bize kazandırdığı pek çok iyi şeyin yanı sıra, pek çok kötü şey de vardır. Kara büyü öğretilerinin pek çok kişini için ulaşılabilir hale gelmesi, bu kötü durumlardan biridir. Pek ala kara büyü bozma için ne yapmak gerekir? Hangi adımları uygulamak ve kimlere danışmak gerekir?

Öncelikle kesin olarak bilinmesi gereken şey şudur ki, kara büyü bozmak için ilim irfan sahibi olmak gereklidir. İnternetten okuduğunuz bilgilerle, kara büyü bozmaya çalışmanız sadece sizin zararınıza olacaktır. Bu tip büyüleri acemice, kulaktan dolma bilgilerle bozmaya çalışmak etkileri çok daha kötü hale getirecektir.

Kara Büyü Bozma Yolları

Kara büyü bozmanın karmaşık yöntemlerini uygulayabilmek için, ilim sahibi bir medyum olunması gerektiğini söylemiştik. Pek ala, bu kötü etkilerin semptomlarını geçici olarak da bastırmanın yolu yok mudur? Elbette kara büyüyü kendi başınıza bozamasanız bile, yarattığı kötü etkileri bir süreliğine bastırabilirsiniz. Bunun en sık bilinen yöntemleri ise, tuzlu su ile sirkeli sudur.

Başlı başına su, bir elementi temsil ettiği için enerji üzerinde nötralize etme etkisine sahiptir. Ancak tek başına yeterli olamayacağı için, toprak yerine suda çözünebildiği için tuz da kullanılır. Yaşadığınız yerleri düzenli olarak bu şekilde temizlemeniz, sizleri kötü enerjiden koruyacaktır. Ancak eğer üzerinizde büyü varsa, bu yöntemlerin kesinlikle yeterli olmayacağını bilmeniz, sizin hayrınıza olacaktır.

Kara Büyü Bozulmazsa Ne Olur?

Kara büyü bozulmazsa, etkileri günden güne artarak devam edecektir. Büyünün yapılma sebebine bağlı olarak, yaşanan etkiler sonuca bağlanacağı süre zarfında zirve noktasına ulaşır. Genellikle kara büyü çeşitlerinde, iki kişi arasında giren büyüler yer almaktadır. Bunun yanı sıra pişmanlık ve intikam büyüleri de kara büyüler arasında sık tercih edilenlerdendir. Detaylı bilgi almak için, iletişim bölümünde bulunan numaralardan hocamızı arayabilir ya da yazarak danışmanlık alabilirsiniz.

Leave a Response