Büyü ve Vefkler

Kara Büyü

Kara Büyü
56views

Kara Büyü

Kara büyü en antik büyü yöntemleri arasında yer alır. Antik çağlarda insanlar, enerjinin etkilerini muazzam bir incelikle keşfetmiş olsa bile, ne yazık ki enerjinin çeşitleri ve bu çeşitlerin birbirleri arasındaki farklılıklarını anlamak üzerine çok ciddi çalışmalar yürütememişlerdir. Kara büyünün baz aldığı enerjinin türü negatiftir. Karanlık büyülerin, diğer tüm büyülerden daha kuvvetli etkiler ortaya koymasının en büyük nedeni de budur. Negatif enerji, pozitife göre evrende kat ve kat daha hızlı yol alır ve varış noktasındaki şiddeti pozitife köre kat ve kat daha fazla hissedilir.

Günümüzde negatif enerjinin iyi bir amaç ile kullanıldığına pek sık rastlanmaz. Elbette istisnalar ve mecburiyetler gibi durumlarda negatif enerji, iyi durumlar ortaya çıkartmak için de ölçülü ve dikkatli bir şekilde kullanılabilmektedir. Ancak iş bu noktaya gelene dek sayısız yöntem olduğunu da unutmamak oldukça önemlidir.

Kara Büyü Nedir

En basit tanımı ile kara büyü nedir sorusunun cevabı; Şiddetli bir negatif enerji ile yapılan, kötü niyetlerle bezenen işlemlerdir. Kara büyülerde doğanın kendisinden yardım alınmaz. Aksine doğanın gidişatı belirli ölçülerde zorlayıcı biçimde değişikliğe uğratılır. Bu yüzden kan kullanılması, bazı hayvanlardan bazı parçaların kullanılması gibi durumlar olduğu da açık ve net söylenebilir.

Bu tip işlemler günümüzde çoğu zaman eşleri ayırma, kavga çıkartma, kısmet kapatma, kişinin akli dengelerini bozma gibi sayısız farklı kötü niyet düşünülerek yapılabilmektedir. Son derece şiddetli etkileri olduğu için, büyü bozulmadığı takdirde büyü yapılan kişinin hayatı muazzam zorluklarla devam edecektir.

Kara Büyünün Etkileri Nelerdir

Kara büyü yapılan kişilerde etkiler, büyünün niyetine göre ortaya çıkar. Elbette her kara büyü negatif enerjiyi baz alıyor olsa da bu büyüler yapılırken dillendirilen bazı amaçlar da vardır. Örneğin kişinin sadece kısmeti kapansın isteniyorsa, bunun dışındaki etkiler sıradan ölçüde olur. Ancak bu niyetler arasında cin musallatı gibi daha ciddi durumlar da yer alıyor olabilir. Geniş spektrumlu bir etki yelpazesi olduğunu kesin olarak bilmek gerekir. Üzerinizde bu tip bir işlem olduğunu düşünüyor iseniz, muhakkak hocamızı arayarak kendisinden destek almanız önemlidir.

Leave a Response