Büyü ve VefklerDikkat Çekenler

Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü
95views

Kara Sevda Büyüsü

Sevda ve kara sevda iki farklı durumu temsil eder. İkisi arasında bir kelime fazlalığı olsa bile, aslında anlatmaya çalıştığı uzun bir destanla bile tarif edilemeyecek kadar derindir. Birine sevdalanmak ile, kara sevdayı yaşamak arasındaki fark gibi. Birisini öylesine çok sevmekle, birisi için onu ölebilecek kadar çok sevmek gibi. Kara sevda büyüsü de bu hissi ortaya çıkaran çok ama çok güçlü bir büyüdür. O kadar güçlü bir büyüdür ki, yaptırılmadan önce belki üzerinde defalarca düşünülmesi gerekmektedir.

Çünkü düşünülmeden yaptırıldığında, büyüyü yaptıran kişi büyüyle kara sevdaya saplanan kişiden soğusa bile diğer kişinin durumu değişmez. Ancak büyüyü yaptıran kişi, yeniden büyüyü yapan medyuma danışarak bunu bozdurmak isterse her şey normale döner. Eğer birini gerçekten ama gerçekten çok istemiyor iseniz, ona kara sevda büyüsü yaptırmanız tavsiye edilmez.

Kara Sevda Büyüsü Yapımı

Bu büyüyü yaparken kullanılan materyaller büyük ölçüde nadir bulunan materyallerdir. Büyü yapıldıktan sonra enerjisi safran ile çepeçevre sarmalanır. Bu, büyünün ömürlük olmasını sağlar. Büyü yapılırken, altın ve gümüş tozları kullanılır. Değerli metallerin yanı sıra, domuz sakatatları ve deve toynakları gibi hayvansal malzemeler de kullanılabilir. Bu büyüde kullanılan yazı, Süryani diline aittir. Ve işlenen her büyülü cümle hem bu dilde sesli şekilde okunur, hem de ceylan derisine büyük bir hassaslıkla işlenir.

Kara Sevda Büyüyle Ortaya Çıkar Mı?

Kara sevdanın kendisi zaten bir büyüdür. Yani birisi çok büyük miktarda aşk duygusu hissettiğinde, aslında başarıyla yapılmış bir büyünün ortaya çıkardığı çok yüksek miktardaki enerji ile aynı şeyi ortaya çıkarmış olur. Bu yüzden böylesine kutsal bir duygunun iki şekilde de ortaya çıkması gayet mümkündür.

Ancak konu aşk olduğunda, pek çok kişi vicdani duygularını ve etik değerlerini büyük bir acele ile bir kenara bırakabilmektedir. Çok sevmek bazen, sevdiğimiz insana karşı acımasız olmamız gerektirdiğini düşündürtüyor olabilir. Kara sevda büyüsü yapılırken, mutlaka iyice düşünüp taşınmak ve eğer bunu gerçekten istiyor isek yaptırmaya karar vermemiz gerekir. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilirsiniz.

Leave a Response