Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Her Şey

Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Her Şey
128views

Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Her Şey

Kendine bağlama büyüsü, bağlama büyüsü kategorisine ait olan herhangi bir büyüyü ifade ediyor olabilir. Pek çok kişi bunun bir büyü ismi olduğunu düşünse de, büyülerin isimleri onların yapılış şekilleri ile ilgilidir. Ve hangi dilde uygulanıyorlar ise, o dilde isim alırlar. Bunlar çoğunlukla ölü diller olan Latince ve Süryanice olarak bilinir. Kendine bağlama büyüsü hakkında her şey sizin için derlenirken, hangi dillerde yapıldığına ve kaç farklı şekilde yapıldığına dair bilgiler de vereceğiz.

Ancak buna geçmeden önce, bunun ne türden bir işlem olduğunu bahsetmek gerekir? Büyü kelimesinin kullanılması bile bazı insanlarda korku duygusu uyandırmaktadır. Büyüde korkacak hiçbir şey yoktur. Kara büyüler bile bozulabilen büyülerdir. Bozulamayan hiçbir büyü bulunmaz. Tek önemli olan, bunun hakkında doğru bilgiye sahip olmaktır. Bağlama büyüleri ise kara büyü sınıfına girmez. Bunlar genelde kızıl büyüler olarak tarif edilirler. Yapılan kişide ya da yaptıran kişide herhangi bir sıkıntı da ortaya çıkartmaz.

Kendine Bağlama Büyüsünün Süreçleri

Hey şerden önce, büyü için niyet etmek ve edilen niyetten emin olmak gerekir. Tek sorumluluk sadece büyüyü yapan medyuma ait değildir. Süreç boyunca büyüyü yaptıran kişi kendisinden ya da alacağı iyi sonuçtan şüphe duyarsa, süreç sekteye uğrayabilir. Kişinin kendisinden tamamen emin olması gerekmektedir.

Burada önemli olan, kişinin arzu ve isteğinin doğurduğu enerjiyi doğru şekilde yönlendirmektir. İnanç ve iyi niyetin her şeyden önemli olduğunu bilmek gerekir. Daha sonra, hocamız sizden edineceği bilgiler eşliğinde doğru işlemi seçecek ve yapılması için başlayacaktır. Seçilen işleme göre bir uygulama süresi, bir de sonuç vermesi süresi mevcuttur. Bunlar için de yine hocamız detaylı bilgi verecektir.

Kendine Bağlama Büyüsünün Sonuçları

Etki ve sonuçlar aşamasında, büyü yaptıran kişinin ettiği niyetler dışında bir sonuç ortaya çıkmaz. Bazen insanlar, medyumlara niyet ve sonuç konusunda güvenmezler. Ama aslında olay şudur ki, büyünün etkileri insanın içindeki duyguları ifade eder. Bu sizin adınıza yapılan bir enerji işlemidir. Siz istemediğiniz sürece, büyü yapılan kişide aksi bir durum da ortaya çıkmaz.

Leave a Response