Bağlama Büyüsü

Kuvvetli Bağlama Büyüleri

Kuvvetli Bağlama Büyüleri
136views

Kuvvetli Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri, kendi içlerinde çok sayıda farklı şekilde yapılabilmektedir. Amaca, duruma ya da niyete göre değişen, uygun bağlama büyüsü çeşidi belirlenir. Ancak bunlar arasında bazıları vardır ki, etkileri muazzam ölçülere ulaşabilir. Bunlara, kuvvetli bağlama büyüleri de denebilmektedir.

Özellikle papaz işlemleri ya da Süryani işlemleri bunlar arasında en kuvvetli olanlarındandır. Ancak bilinmesi gereken önemli bir husus daha vardır. Bir büyünün etkileri ne kadar kuvvetliyse, onu kontrol altında tutmak da o kadar zordur. Bu zorlu ve etkisi şiddetli büyüler, insan enerjisinin üzerinde bir yapıya sahiptir. Ve iyi amaçlar ile kullanılmasına gerek yoktur. Çünkü temiz amaçlarla, eşler arasında sadakat büyüsü gibi işlemlere kıyasla kuvvetli bağlama büyüleri, insanın iradesini tamamen büyü yaptıran kişiye teslim etmesi anlamına gelir. Bu tür işlemlerle tılsımlanmış olan kişiler, tüm ipleri büyü yapan kişiye vermektedirler.

Kuvvetli Bağlama Büyüleri Hangileridir

Süryani ve Papaz büyüleri ile yapılan bağlama büyülerinin en kuvvetlileri olduğunu belirtmiştik. Ancak bunlar arasında da uygulanma şekilleri farklılıklar gösterebilir. Kan ve kurban ile yapılan büyü ayinleri, bozması güç kara büyülerdir. Herhangi bir büyü, kara büyü şeklinde yapıldığında muazzam etkiler ortaya çıkarır. Ancak yine belirtmek gerekir ki bunu kontrol altında tutmak oldukça güçtür. İstenmeyen etkilerin ortaya çıkması gayet mümkündür. Bağlama büyüsü gibi işlemler söz konusu olduğunda, daha temel ve daha hafif işlemleri tercih etmek en doğrusu olacaktır.

Nasıl Bağlama Büyülerini Tercih Etmek Gerekir?

Aslında büyü tercih etmek diye bir şey yoktur. Büyü yaptırmak isteyen herhangi biri, kafasına göre ”Ben bu büyüyü yaptırmak istiyorum.” diyemez. Çünkü önemli olan etkenler; Kişinin yaşı, manevi inancı ve büyü yaptırmak isteyen kişi ile arasındaki ilişkidir. Evli insanlar, bu gibi büyüleri sadece eşleri onları aldattıklarında ya da buna meyil ettiklerinde uygulamak istemektedirler. Bunları yapmanın tamamen zararsız yolları olduğu gibi, hiçbir tehlikesi de bulunmamaktadır. Ancak doğru büyüyü tercih edecek olan kişi, niyetinize bağlı olarak danışılan uzman medyum olmalıdır. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak destek alabilirsiniz.

Leave a Response