Büyü ve VefklerDikkat Çekenler

Mezar Büyüsü

Mezar Büyüsü
101views

Mezar Büyüsü

Mezar büyüsü bir büyü değil, pek çok büyünün büyük bir parçasıdır. Yani bunu bir yöntem olarak da kabul eden uzmanlar bulunmaktadır. Bazı kara büyüler, mezarlara gömülürler ve bu mezarlar içinde bırakılarak enerjilerinin hat safhaya çıkmasını beklerler. Mezarlar ölüm enerjisi ile dolup taşan, karanlık yerlerdir. Karanlık büyüler için de biçilmiş kaftan olarak kabul edilebilirler.

Şeytani işlemler üzerine uzman olan medyumların da en uğrak yerleri, büyülü nesneleri gömdükleri topraklardır. Bu yöntem hemen her kültürde vardır. Uzak doğu kültüründeki vodoo büyüsündeki bebekler de kullanılmadıkları zamanlarda mezarlara gömülerek bekletilirler ve bekletilen bez bebekler, büyü yapılan kişide derin bir huzursuzluk ya da karanlık hissi ortaya çıkarır.

Mezar Büyüsü Nasıl Bir Büyüdür

Kelimenin tam anlamıyla insana, bozulmadığı takdirde var olduğu tüm süre boyunca derin kabuslar yaşatan berbat bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra hemen etki eder, kişi beklenmedik şekilde tuhaflaşır ve tuhaflık her gün hatta her saniye dozunu artırarak ilerlemeye devam eder.

Kişinin bedeni, artık kendisini kontrol edemeyen bir beden haline gelmiştir. Ruhundaki derin sancılar, onu beşinci boyut enerjilerden korunmasız hale getirir ve büyüye musallatlar eşlik edebilir. Bir insanın bu anlamda başına gelebilecek tüm kötülükler ardı arkası kesilmeden yaşanmaya başlanır ve bunun hiçbir sonu yoktur. İşte mezar büyüsü tam olarak böyle bir büyüdür.

Mezarlıklara Gömülen Büyülerin Etkileri

Mezarlıklara gömülen büyüleri bozmanın en hızlı yolu, büyüyün gömüldüğü mezarı bulup açmak ve büyülü nesneleri alıp her birisini ayrı ayrı okuduktan sonra yakarak yok etmektir. Ancak bunun insan eliyle yapılması neredeyse imkansızdır. Hangi mezarda olduğunu bilmek de bir insan için imkansıza yakın şekilde zorluk derecesine sahiptir.

Bu yüzden cinler üzerinde etkileri olan, hocamız gibi uzman medyumlar bu gibi büyüleri bozmada rahmani cinlerin yardımlarını alırlar. Önce ve ilk aşamada cinler büyünün yapıldığı yeri bulurlar. Büyünün yapılarak gömüldüğü mezardaki nesneleri eğer yakılması gerekiyor ise ateşten yaratılmış olan enerjilerini kullanarak yok ederler. Eğer suya atılmaları gerekiyor ise, en derin okyanusun en derin çukurlarında yok olmaya bırakırlar.

Leave a Response