Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Çeşitleri

Papaz Büyüsü Çeşitleri
29views

Papaz Büyüsü Çeşitleri

Papaz büyüsü çeşitleri, aslında papaz büyüsü ile gerçekleştirilen durumları ifade etmede kullanılan bir kelimedir. Çünkü papaz büyüsü, ezbere yapılan ve tek bir amaca hizmet eden büyüler arasında yer almaz. Aksine akla gelebilecek hemen her türlü durumun gerçekleşmesi üzerine kullanılabilecek bir metot olarak benimsenmiştir. Yani her nasıl kara büyü, ak büyü gibi büyü çeşitleri varsa, papaz büyüsü de bunlara tam olarak dahil olmasa bile bunlar gibidir. Papaz büyüsü ile iki insanı ayırmak mümkün olduğu gibi, iki kişi arasında aşk bağı ortaya çıkmasını sağlamak da tamamen mümkündür.

Papaz büyüsünü sıradan diğer pek çok büyü ile karıştıranlar, bu konuda yanılgıya uğrayabilirler. İnternet üzerindeki güvenilmez kaynaklardan edindiğiniz bilgilere itimat etmeden, sadece hocamız gibi ünlü ve saygın kişilerin öğretileri ile hareket etmeniz şiddetle önerilmektedir.

Papaz Büyüsünde Çeşitlerin Farklılıkları

Papaz büyüsünde uygulanan pek çok çeşitte farklılar, aslında niyeti temsil etmektedir. İyi bir amaç için yapılabildiği gibi, tamamen büyü yapılan kişinin hayatını mahvetmek amacı ile de yapılabileceği kesin olarak söylenebilir. Bazı durumlarda bu bir düşman büyüsüdür, bazı durumlarda da tam aksine dost büyüsüdür. Kısmet açma, kısmet kapama, ayırma, birleştirme, soğutma, sadakat ve sayısız farklı amaç uygulanabilir. Kelimenin tam anlamı ile, papaz büyüleri insanın hayal gücünün sınırlarına bağlı hareket eden yüksek enerjiye sahip bir orta çağ büyüsüdür.

İsmi her ne kadar papaz büyüsü olarak anılıyor olsa da, aslında papazlar ile hiçbir ilgisi yoktur. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ismini İbranice’den ve Süryani topluluklardan almıştır. Orta çağ kiliseleri gizli öğretileri arasında yer alması nedeniyle, ismi günümüze kadar papaz büyüsü şeklinde gelmiştir.

Papaz Büyüsünde Çeşitli Amaçlar

Papaz büyüsü, her amaç için kullanılıyor olsa da genellikle şu amaçlar için daha sık tercih edilmektedir;

  • İki kişinin arasını açan bir soğukluk ortaya çıkartmak için.
  • İki kişinin arasında ayrılık ortaya çıkması için.
  • İki kişinin evlilik bağı kurması ya da aşk bağı kurması için.
  • Bir kişinin kendisini hasta ya da yorgun hissetmesi için.
  • Bir kişinin cin musallatına uğraması için.
  • Bir kişinin işlerinin bozulması ve kısmetinin kapanması için.
  • Bir kişinin, tüm sevdiklerinden ayrı düşmesi ve hiçbir işinin rast gitmemesi için.

Leave a Response