Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Etki Süresi

Papaz Büyüsü Etki Süresi
6views

Papaz Büyüsü Etki Süresi

Herhangi bir büyünün etki süresi, büyüyü yapan ya da yaptıran kişi tarafından belirlenebilir. Örneğin bir büyüde, iki kişinin ayrılması amacı benimsenmiştir. İki kişinin ayrılması için, çift sürekli olarak kavga edebilir ve geçimsizliğe giden her türlü tartışma yaşanabilir. Ancak iki kişi tamamen ayrıldıktan sonra büyünün etkileri de kaybolmaya ve insanlar hayatlarına normal şekilde dönmeye başlar. Elbette bir daha birleşmemeleri şartı ile büyünün etkileri yok olur. Ancak bazı büyüler vardır ki, sadece insanın ömrü boyunca bazı duyguları yaşaması ya da kötü hissetmesi için yapılabilir. Papaz büyüsü de bu gibi niyetlerle yapıldığında, ömürlük olabilir. Ancak yine de pek çok kişi, papaz büyüsü etki süresi hakkında daha net cevaplar almayı beklemektedir.

Verdiğimiz bu örnek, papaz büyüsü için de geçerlidir. Papaz büyüsünü iki kişiyi ayırmak için yaparsanız, ayrılık yaşandığında kişilerde büyü belirtileri görmek mümkün olmaz. Papaz büyüsünü, iki kişinin birbiriyle evlenmesi için yaparsanız, evlilikten sonra yine her şey normaldir ve hiç büyü yapılmamış gibidir. Ancak papaz büyüsünü, intikam ve acı verme amaçlı yaparsanız, bu kesinlikle büyünün ömür boyu etkili olacağı anlamına gelir.

Papaz Büyüsü Kendiliğinden Yok Olur Mu

Doğru yapılmış bir papaz büyüsünün etkilerinin kendi kendine yok olması kesinlikle imkansızdır. Büyünün etkilerinin yok olması için, büyünün usta bir medyum tarafından uzun süren büyü bozma seansları ile yok olması gerekir. Ancak tek başına büyü bozma bile yeterli değildir. Büyü yapılan kişiye çeşitli koruma büyüleri yapılması ve büyü enerjisinden korunmaları için bazı tılsımlı nesneler taşıması gerekebilir. Enerji hakkında bilinen en ciddi gerçek, enerjinin kendi kendine yok olamayacağı hakkındadır. Bu sadece büyü için değil, taşıdığımız ruh enerjisi için de geçerlidir.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nasıl Biter?

Papaz büyüsünün etkilerini bitirmenin tek yolu, büyü bozma yolunda doğru kişilerle çalışmalar yapmaktır. Eğer papaz büyüleri güçlü tılsımlı nesneler ile yapıldıysa ve bu nesneler cinler tarafından saklandıysa; Yine aynı yöntemin kullanılması gerekebilir. Cinler için zaman ve fizik kuralları bizim aksimize çok daha farklıdır. Bu nedenle pek çok büyüde onların yetenekleri kullanılmaktadır. Ancak aynı şekilde pek çok büyü bozma için de inançlı ve iyi cinler kullanılabilmektedir.

Leave a Response