Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Etkileri

Papaz Büyüsü Etkileri
5views

Papaz Büyüsü Etkileri

Papaz büyüsü, ortaya çıkardığı durumlar nedeniyle çok sık tercih ediliyor olsa da, aslında kendisine medyum diyen ve papaz büyüsü yapabildiğini iddia eden çoğu insan aslında daha basit büyüler yapmaktadır. Bir papaz büyüsünü yapabilmek için gerekli olan nadir materyallere sahip olmak oldukça zordur. Ayrıca büyünün yapılma süreci de oldukça zordur. En çok da bu sebeple papaz büyüsü etkileri korkunç derecede diğer büyülere kıyasla çok güçlüdür.

Hocamız Medyum Ramazan Sayar’a göre, papaz büyüsü çok gerekli olmadığı sürece ve hatta başka çare olmadığı sürece uygulanması gereken bir büyü değildir. Çünkü hemen her amaç için uygulanabilecek daha basit ve son derece etkili büyüler bulunmaktadır. Bu yüzden papaz büyüsü genelde düşmanca amaçlar ile yapılan bir büyüdür. Düşmanlıkla yapıldığında ve yapılan kişinin zor durumda kalması istendiğinde, büyü kendini tamamen gösterebilir ve tüm niyetler ortaya çıkana kadar korkunç hale gelebilir.

Papaz Büyüsü İnsanları Nasıl Etkiler

Papaz büyüsü yapılan kişiler, şu etkilerden sık sık söz etmektedirler;

  • Kötü rüyalar görmek fakat bu rüyalardan uyanamamak.
  • Huzurlu uyku uyuyamamak.
  • Uyurken sesler duymak ve irkilmek.
  • Özellikle karanlıkta bazı silüetler görmek ve bunların gerçek olup olmadığını anlayamamak.
  • Kendini yorgun hissetmek ve pek çok şeyden soğumak.
  • Neşesini ve hayat enerjisini kaybetmek.
  • Sık sık hayal görmek ve aynalara uzun süre kitlenmek.
  • Aileden ve arkadaşlardan uzaklaşarak sosyalliğin olmadığı bir hayata itilmek.

Papaz Büyüsü Sadece Kötü Amaçlar İçin Mi Yapılır?

Papaz büyüsü sadece kötü amaçlar için uygulanmaz. Bağlama büyüleri ya da aşk büyüleri için de papaz büyüleri kullanılabilir. Ancak bunu yapmak çok gerekli değildir. Canbar büyüleri gibi daha basit ve çok etkili büyüler varken, papaz büyüsü gibi çok zor yapılan ve çok şiddetli etkileri olan büyüleri ilk safhada tercih etmek mantık dışı olarak görülür. Ayrıca bilinmesi gerekir ki, papaz büyüsünün malzemelerini temin etmek çok zor olduğu için, çok yüksek maliyetler gerektirebilmektedir. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilir ve danışmanlık alabilirsiniz.

Leave a Response