Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir

Papaz Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir
6views

Papaz Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir

Çoğu büyünün etkilerinin tam olarak ortaya çıkması için, büyüye bir süre zaman tanınması gerekmektedir. Etkiler doğal sürece uygun şekilde ortaya çıkar ve şiddeti fark edilemeyecek kadar yavaş yavaş büyümeye devam eder. Ancak papaz büyüsü, bu doğal işleyişe sahip büyülerden biri değildir. O kadar büyük bir şiddete sahiptir ki, tuttuktan ve etkileri ortaya çıktıktan sonra inanılmaz derecede kişi ya da kişiler üzerinde değişiklik olmasını sağlayabilir. Pek ala, papaz büyüsü etkisini nasıl gösterir ve ilk aşamada neler yaşanır?

Papaz büyüsü çok fazla farklı amaç ile yapılabileceği için, büyü yapılışında neyin istendiği düşünülerek etkiler hesaplanmalıdır. Ancak genel olarak kötü bir niyetle yapıldığını düşünürsek, papaz büyüsünün insanı yoran etkilerinden söz etmek daha doğru olacaktır. Fakat unutmayınız ki, her papaz büyüsü insanda kötü etkiler bırakmaz. Nadiren de olsa bu tip büyüler insanın hayırlı bir isteğine de hizmet edebilir.

Papaz Büyüsü Etkileri İlk Aşamada Nasıl Ortaya Çıkar?

Papaz büyüsünden zarar görmesi amacıyla etkilenen kişilerde ortaya çıkan ilk etkiler şu şekildedir;

  • Büyü yapılan kişi kendisini sürekli olarak fiziksel açıdan yorgun hissedebilir. Ancak bu yorgunluk gerçek değildir ve hiçbir tıbbi sebebi yoktur.
  • Büyü yapılan kişi bazen çok fazla uyumak istiyor bazen de uyumaktan bile korkuyor olabilir.
  • Büyü yapılan kişilerde en sık ortaya çıkan etkilerden biri de korkunç kabuslar görerek, uykudan sıçrayarak uyanmaktır.
  • Büyüden etkilenen kişiler, çoğunlukla sevdiklerinden uzaklaşmak isteyebilir. Bunun sebebi, kişi çoğunlukla sevdiklerinin bile ona zarar vereceğini düşünebilir.
  • Kişi bazen hayaller görebilir ve bu hayalleri gerçeklerden ayırt edemeyebilir.

Papaz Büyüsünün Tuttuğu Kesin Olarak Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü yapılan kişilerde büyünün tuttuğunu anlamak için, kişiyi sadece dikkatle izlemek yeterli olacaktır. Kişi eğer karakterine aykırı şekilde farklı davranmaya başlıyor ve bunu gün geçtikçe artırıyor ise, o halde büyünün tuttuğundan emin olunabilir. Çünkü diğer pek çok büyüye göre bu etkilerin ortaya çıkması ve yukarı doğru tırmanması da çok fazla vakit almayacaktır. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazabilirsiniz.

Leave a Response