Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir

Papaz Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir
5views

Papaz Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir

Papaz büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusu, papaz büyüsünü yaptırmış ve sonuç alamamış kişilerin yanı sıra; Papaz büyüsü yaptırmayı düşünen kişilerce de merak edilen bir sorudur. Ancak papaz büyüsünün zorlu ve yüksek ilim istediği gerçeğini unutarak, bilinçsiz ve üçüncü sınıf sözde medyumlara bu işlemi yapması için hiçbir şey vermeyiniz. Doğru yapılan bir papaz büyüsünün tutmaması ya da etkilerinin çok fazla gecikmesi gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Çünkü bu büyü, bilinen tüm büyüler arasında enerjisi en çok ve en şiddetli şekilde ortaya çıkanlarından biridir. Hatta ve hatta tüm büyülerin büyüsü olarak da isimlendirilip, korkunç etkileri nedeniyle pek çok filme ya da efsaneye konu olduğu bile söylenebilir.

Papaz büyüsünün yapılışı çoğunlukla sürekli uğraş ile 3 hafta biri bir süre almaktadır. Ancak bazı durumlarda isteğe ya da niyete göre daha az emek isteyebilmektedir. Çünkü bu bir büyü değil, büyü yapma metodu olarak kullanılır. Yani çok fazla amaca hizmet edebilir, pek çok niyeti uygulayabilir. Ancak büyünün yapılışı bittikten hemen sonra etkilerin gözle görülür hale gelmesi de gayet mümkündür. Papaz büyüsünün etkisini gösterme süresi için ”hemen!” denebilir. Ancak sizlere 12 saatte, 8 saatte papaz büyüsü yapabilirim gibi yalanlar söyleyen kişilere de güvenmemeniz gerektiğini kesinlikle unutmayınız.

Papaz Büyüsü Tuttuktan Sonra Etkiler Ne Zaman Başlar ve Nelerdir?

Papaz büyüsü tuttuktan sonra etkilerin başlaması, bazen birkaç saat bazen ise birkaç gün ile sınırlı olabilir. Çünkü büyü yapılmaya başladığı an, niyetin gerçekleşmesi adına karma ve evren kısmen uyarılmış demektir. Bunu karmaşık şekilde düşünmek ve insansı düşüncelerle basite indirgememek gerekmektedir. Büyü tuttuktan sonra ise ortaya çıkan durumlar, şu şekildedir;

  • Eğer düşmanca tavırlar ile yapılıyor ise, kişide sebepsiz huzursuzluk hissi ortaya çıkabilir.
  • Zaman içinde kişide ağır şizofrenik durumlar görülebilir. Kişi olmayan şeylerin olduğunu iddia edebilir.
  • Kişi sık sık kabus görebilir ve sevdiklerinden bile korkacak hale gelebilir.
  • Kişi sanrılar görebilir ve gerçek ile doğruyu ayırt edemeyecek kadar mental yorgunluğa sahip olabilir.

Leave a Response