Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Evde Yapılır Mı

Papaz Büyüsü Evde Yapılır Mı
5views

Papaz Büyüsü Evde Yapılır Mı

Papaz büyüsü evde yapılır mı, papaz büyüsünü yapmaya çalışmaya kafaya koymuş pek çok kişi tarafından sorulan en tehlikeli sorudur. Hiçbir büyünün evde yapılmaması gerektiği gerçeği göz önünde bulundurularak, papaz büyüsü de kesinlikle ev gibi insanların yaşadığı ve enerjinin karışabileceği yerlerde yapılmaz. Ayrıca papaz büyüsü, yapılması en zor büyülerden biri olması nedeniyle, bilmeyen kişiler tarafından hiçbir yerde yapılmaması gereken büyülerin de başında gelmektedir.

Büyülerin, ev gibi ortamlarda yapılmamasının sebebi; Büyü enerjisinin kalıcı olabilmesi riskine dayanmaktadır. Bu nedenle antik topluluklar, büyü gibi ilimleri gerçekleştirmek üzere farklı tapınaklar kurmuş ve gerçekleştirdikleri ayinlere uygun yerler yapmışlardır. Büyü enerjisi, üç boyutlu fizikler varlıklar gibi davranabilir. Bulunduğu ortamda uzun süre kalabilir ve insanların ruh enerjileri üzerinde negatif etkiler yaratabilir. Bu sebeple büyü nerede yapılırsa yapılsın, türü ne olursa olsun mutlaka çeşitli koruma çemberleri açılması ve tüm önlemlerin alınması gerekmektedir.

Evde Papaz Büyüsü Yapmak Nasıl Sonuçlar Doğurur

Evde yapılan papaz büyüsü sonucunda, büyüyü yapan kişi muazzam bilgiye sahip olsa bile (İlim sahibi hiç kimse evde papaz büyüsü gibi zorlu işlemleri yapmaz) Fakat yapıyor olsa bile; Cin musallatı başta olmak üzere, pek çok sorun yaşayabilir. Büyünün enerjisi eve sinebilir ve evde yaşayanlar ya da eve girip çıkanlar üzerinde negatif bir etki ortaya çıkabilir. Ayrıca bu etki doğru zamanda fark edilip üstesinden gelmek amacıyla nötrleme çalışmaları yapılmazsa, sonuçlar çok daha ciddi olabilir.

Her zaman dikkatle ve ciddiyetle uyardığımız gibi, internet ortamında bulduğunuz büyü tariflerini kullanarak evinizde ve kendi çabalarınızla manevi ilimleri gerçekleştirmeyi denemeyiniz. Sadece hocamız medyum Ramazan Sayar gibi usta kişilerden destek ve danışmanlık alarak manevi ilimlerden doğru sonuç almayı bekleyiniz.

Papaz Büyüsünü Nerede Yapmak Doğrudur?

Papaz büyüsü yapılan yerler, çoğunlukla hiçbir insanın enerjisi ile bozmadığı köhne yerlerdir. Bu yüzden çoğu medyum insandan uzak, sessiz ve sakin yerlerde bulunmaktadır. Elbette şehirlerde yüz yüze hizmet veren medyumlar olduğu da söylenebilir. Fakat zorlu ve şiddetli enerjisi olan işlemlerin, kalabalık ortamlarda yapılması büyünün etkilerine de zarar verebilmektedir.

Leave a Response