Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Tutma Süresi

Papaz Büyüsü Tutma Süresi
154views

Papaz Büyüsü Tutma Süresi

Sanal ortamda papaz büyüsü tutma süresi üzerine hemen her platform birbirleri ile örtüşmeyen rakamlar vermişlerdir. Aslında bu yanlış değildir. Çünkü papaz büyülerinde tutma süreleri gerçekten birbirlerinden çok farklı şekillerde gözlemlenebilir. Şöyle düşünelim; Bir grip virüsü var ve farklı 20 kişinin vücuduna nüfuz etmeye çalışıyor. Bunlardan direnci çok yüksek olan bazılarına nüfuz edemiyor. Direnci daha az olan ancak yine de güçlü olan kişilere bulaşıyor fakat kişinin hasta olması 2 haftadan uzun sürüyor. Direnci çok düşük olanların hasta olması ise 2 günden daha az sürüyor. Bu örneği aklınızdan çıkartmayın ve çeşitli büyü ritüelleri için de geçerli olduğunu düşünün.

Buradaki direnç ise, manevi enerjiyi ifade etmektedir. Yaşamsal alışkanlıkları ve inançları veya ruhsal bütünlükleri baz alındığında, herkesin manevi enerji duvarları vardır. Ancak bunlar tamamen birbirlerinden farklıdır. Kişinin ruh hali bile enerjisi üzerinde veya direnci üzerinde aşırı derecede etkilidir. Zaten bu sebeple büyü yapılan kişiler, cin musallatı gibi durumlara açık hale gelmektedirler. Bunların tamamı hesaba katıldığında ise, tutma süresi hakkında net bir şey söylenmesi pek mümkün değildir. Ancak hocamız kişiye bakım yaptıktan sonra, ortalama bir gün verebilmektedir. Çünkü tutma süreleri kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Papaz Büyüsü Ortalama Kaç Günde Tutar

Yukarıdaki ifadelerin, kafanızı karıştırmaması amacıyla ortalama rakamlar vermek mümkündür. Ancak bilmelisiniz ki, bu rakamlar birbirlerine yakın olmayacaktır. Papaz büyüleri, amaca ve ritüelde kullanılan malzemelere göre yapması bir hafta civarı süren büyülerdir. Büyü yapıldıktan sonra, büyü yapılan kişinin etkileri yaşaması ise 2 gün ile 3 hafta arasında değişebilir. İnancı bütün ve motivasyonu yüksek kişilerde ise bu süre biraz daha artabilir. Ancak uzman medyumlar, yaptıkları bakımlar sonrasında kişinin ne durumda olduğunu tahmin edebilmektedirler.

Papaz Büyülerinin Tutmama İhtimali Var Mıdır?

Büyü bazı durumlarda ve bazı kişiler için etkilerini çok geç gösterebilir. Bu da büyüyü yapan ya da yaptıran kişi için kuşku yaratabilir. Ancak doğru yapılmış bir papaz büyüsünün tutmaması gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Süre ne kadar uzarsa uzasın, büyü mutlaka ama mutlaka kişinin ruhuna yapışacaktır. Konu hakkındaki tüm detaylı bilgiler için, hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Response