Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Tuttuğu Nasıl Anlaşılır

Papaz Büyüsü Tuttuğu Nasıl Anlaşılır
84views

Papaz Büyüsü Tuttuğu Nasıl Anlaşılır

Büyünün tutup tutmadığını anlayabilme yöntemleri üzerine merak salmış olan pek çok kişi bulunmaktadır. Bunun iki sebebi vardır. Birincisi, büyü yaptıran kişinin sonuçlarından emin olabilmesidir. İkincisi ile, büyü ile tehdit edilen ya da buna ihtimal veren kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilmesi için oluşan meraktır. Her iki aşamada da papaz büyüsü tuttuğu nasıl anlaşılır sorusunun cevapları hayat kurtarıcı olabilir.

Aslında bu soruya sadece papaz işlemleri için değil, genel bir tavır takınarak cevap vermek daha doğrudur. Büyünün tuttuğunu anlamada etkili yolların başında, gözlemlenen kişinin eskiye oranla çok daha farklı kararlar alabiliyor olması ya da çok daha farklı davranabiliyor olmasıdır. Eğer anlam veremediğiniz kararlar alıyorsanız, bu kararları aldıktan sonra bile neden böyle bir şey yaptığınıza anlam veremiyor iseniz, büyü etkisi altında olabilmeniz kuvvetle muhtemeldir. Ancak bunlar dışında belirleyici yöntemler ve etkiler de bulunmaktadır.

Tutan Papaz Büyüsünü Anlama Yöntemleri

Tutan papaz büyülerinde ortaya çıkan durumlardan bazıları, türlerine göre şu şekilde sıralanabilir.

  • Aşk ve bağlama gibi niyetler ile yapılan papaz büyülerinde, büyü yapılan kişi; İhtimal verilmeyen biri ile çok ani bir birlikteliğe başlayabilir ve bu konuda daima acelecidir. Kişinin ailesi ya da çevresindekilerin söyledikleri hiçbir önem arz etmez.
  • İntikam gibi niyetler ile yapıldığında, papaz büyüsü yapılan kişiler içe kapanır, korku halindedir, her olay ve durum karşısında ani kaygı krizleri yaşayabilirler. Buna bağlı olarak kişi hiç kimseye güven duymamaya başlar. Haliyle kendi isteğiyle, kendisini yalnızlaştırması da an meselesi olarak kabul edilir.
  • Ayırma ve soğutma gibi niyetler ile yapıldığında, papaz büyüleri birden fazla kişiye yapılabilir. Bu nedenle büyü yapılan kişiler aniden birbirinden nefret etmeye başlayabilir. Birbirlerini ne kadar çok seviyor olursalar olsunlar, aralarındaki sevginin nefrete dönüşmesi çok hızlı gerçekleşir.
  • Kısmet kapama gibi niyetler ile yapıldığında, papaz büyüsü yapılan kişinin el attığı her şey tabiri caiz ise kurumaya başlar. İlişkileri bitebilir, varsa evliliği bozulur, iş sahibiyse işi batabilir, bir yerde çalışıyor ise kovulabilir gibi çok sayıda şey sıralamak mümkündür.

 

Leave a Response