Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar
63views

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz büyüsünü yapan kişiler hakkında pek çok kişi hala günümüzde bile çeşitli tartışmalar ortaya koymaktadır. Bu büyüyü kimler yapar? Medyumlar mı, hocalar mı yoksa papazlar mı? Böyle karmaşık ve ilmi bir konu hakkında, böylesine mantık dışı bir sınırlama yapmak sizce mümkün müdür? Bunun en basit cevabı, ilme ve yeteneğe sahip herkes tarafından yapılabileceği gerçeğidir. Bu da beraberinde, büyüyü yaptırabileceği kişileri arayanlar için çeşitli sorular ortaya koymaktadır. Papaz büyüsü yapan hocalar veya medyumlar konusundaki arayış pek çok farklı kelime öbekleri ile çeşitlendirilebilir.

Hocamız papaz büyülerinin her çeşidi üzerine uzmanlık sahibidir. Başarı oranı inanılmayacak derecede yüksektir. İsmi halk arasından ağızdan ağza tavsiye şeklinde yayılmış ve ülkemiz başta olmak üzere pek çok çeşitli kültürde tanınmış hale gelmiştir. Özellikle papaz büyülerinin anlaşılması hususunda verdiği demeçler sayesinde, modern çağda büyü ilmine olan tutum ve yaklaşım da daha doğru bir çizgiye girmiştir. Bu tip keskin büyüler için de, hocamız gibi uzmanlar ile iletişime geçmek gerekir. Çünkü bilmeyen ya da bildiğini iddia eden kişilerin ellerinde bu gibi şiddetli işlemler tehlikeli olabilir.

Papaz Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Papaz büyüsü yapan medyum hocalar ararken, mutlaka bilmeniz gerekir ki bu işlemi kusursuz icra etmenin tek yolu daha önce defalarca kez tekrarlamış olmaktır. Yine de kişinin ismi önüne koyduğu sıfatın burada hiçbir önemi yoktur. Medyum, hoca, her ikisi de veya papaz gibi söylemler kafa karıştırıcıdır. Büyü ilmini icra edebilmede önemli hususun, alt bilim dalları, metafizik ya da ilmi konularda uzmanlık sahibi olmak olduğunu her fırsatta belitmekteyiz.

Üçüncü sınıf olarak tabir edilebilecek ve büyü ile yakından alakası olmayan kişilerin sizlerin güvenini kazanarak bu gibi işlemler üzerinde usta olduklarını iddia etmelerine aldırış etmemeniz gerekir.

Papaz Büyüsünü Kimlere Yaptırmak Gerekir?

Papaz büyüsü yaptırmak için özellikle seçim yapmaya gerek yoktur. Birinin hangi konuda bilgi sahibi öğrenmenin en kolay olduğu internet çağında yaşamaktayız. Kişi hakkındaki olumlu ya da olumsuz söylemler incelenerek, onun hakkında bilgi sahibi olunması gayet tabii mümkün hale gelecektir. Detaylı bilgi için, hocamızı iletişim bölümünde bulunan numaradan arayabilir ya da yazabilirsiniz.

Leave a Response