Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Yapan Medyum

Papaz Büyüsü Yapan Medyum
57views

Papaz Büyüsü Yapan Medyum

Papaz büyüsü hakkında bilinen çok fazla yanlış ifade bulunmaktadır. Bunlardan en bilineni, büyünün adından kaynaklamaktadır. Papaz büyülerinin sadece papazlar tarafından yapılabileceğine inanan bir güruh bulunmaktadır. Ancak büyülere antik isimler takıldıktan sonra bunlar üzerinde genellikle değişiklik yapılmaz ve ilk koyulan isimler ile anılmaya devam edilir. Bu nedenle büyü, sadece papazlar tarafından yapılmaz. Öğretilere eksiksiz sahip olan tüm ilmi uzmanlar tarafından yapılabilir. Papaz büyüsü yapan medyum ya da hocaların papaz olmalarına ya da bir papazdan büyüyü öğrenmelerine gerek yoktur. Hatta büyünün günümüzde papazlar ile neredeyse hiçbir ilgisi de bulunmamaktadır.

Büyünün geçmiş tarihi, orta çağ kilise zamanlarına uzandığı için büyü bu ismi almıştır. Fakat yine de söylediğimiz gibi, işlemi gerçekleştirmek için öğretilerin tamamına eksiksiz şekilde sahip olmak gerekir. Haliyle günümüzde de papaz büyüsü yapabilen çok fazla medyum bulunmaz. Bu öğretiler gizli ilimlerin son safhası denebilecek kadar ileri seviyede yer alır. Ancak ve ancak hocamız gibi hayatının tümünü ilmine adamış kişiler tarafından kusursuzca gerçekleştirilmesi mümkündür.

Papaz Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapabilir?

Öncelikle bu gibi karmaşık ve zorlu işlemleri yapabilmek için, doğuştan gelen yeteneğe kesinlikle sahip olmak gerekir. Ancak tek başına kişinin manevi enerji üzerinde kurduğu hakimiyet konusundaki yetenek yeterli değildir. Bunu ayrıca günümüz dünyasında kullanılan bazı bilim dalları ile de kuvvetlendirmek gerekir. Ayrıca ilmi konularda da son derece yetkin olmak önemlidir.

Papaz büyülerinin bir metot olarak kullanıldığı düşünülürse, bunu daha önce defalarca kere tecrübe etmiş kişileri tercih etmekte fayda vardır. Açıkçası doğrudan şu medyum şu konuda uzmandır demek doğru olmaz. Hocamız gibi uzmanlar ile iletişime geçerek birebir konuşmak ve tavsiye almak en doğrusu olacaktır.

Papaz Büyüsü Yaptırmak İçin Neler Gerekir?

Papaz büyüsü uzaktan da yapılabilir. Bu nedenle kişinin simasını betimleyen bir fotoğraf, isim, doğum tarihi gibi kolayca elde edilebilen bilgiler ile beraber yapılması mümkündür. Eğer büyüde beşinci boyut bazı varlıklardan yardım alınıyor ise, kişinin ailesindekilerin isminin de bilinmesi gerekebilir.

Papaz büyüsü hakkındaki tüm diğer detayları bizzat hocamıza sorarak öğrenmeniz mümkündür. İletişim bölümünde bulunan numaradan arayabilir ya da whatsapp üzerinden yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Response