Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder

Papaz Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder
75views

Papaz Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder

Her büyü türünde aynı tepkilerin ortaya çıkması oldukça düşük bir ihtimaldir. Bu nedenle büyülerin türlerine ve amaçlarına göre hissedilen durumları da farklı şekillerde incelemek gerekir. Sıkça sorulan sorulardan biri de, papaz büyüsü yapılan kişi ne hisseder hakkındadır. Bunu da kendi içinde birkaç farklı şekilde incelemek gerekir. Papaz büyüsü iyi ve kötü amaçlar ile uygulanabildiği için, büyü yapılan kişide ortaya çıkabilecek hislerin de çeşitliliği bulunmaktadır.

Örneğin iyi niyetle yapıldığında ya da masumane bir isteği yerine getirmesi amacı güdüldüğünde, papaz büyüsü yapılan kişilerde genellikle herhangi bir terslik görünmez. Ancak tam aksine kötü bir niyet belirlendiğinde, özellikle intikam gibi hisler ile yapıldığında büyü yapılan kişide çok derin ruh yaraları görülmeye başlayabilir. Kişi hayatını normal şekilde yürütmekte bile zorluk çekecek derecede fazla his ve etki yaşayacaktır.

Papaz Büyüsü Yapılan Kişinin Zarar Görmesi Mümkün Müdür?

Büyülerde zarar kelimesinin karşılığı manevidir. Tıpkı büyülerin ortaya çıkardığı manevi enerjide olduğu gibi. Ancak manevi anlamda zor durumda olan kişi, fiziksel tepkiler verebilir. Bu nedenle büyülerin etkileri arasında fiziki durumlar da sıralanmaktadır. Papaz büyüsü de şiddetli bir işlem olduğu için, fiziksel tepkilerin ortaya çıkması mümkündür. Kötü niyetli olacak şekilde yapılan papaz büyülerinde kişiler ağır depresyon ya da paranoya durumları yaşayabilir. Bu da kendisini daima kötü hissetmesine, şüpheli hissetmesine, üzgün ya da kızgın hissetmesine sebep olabilir.

Böylesine zararlı bir yükü taşımak zorunda kalan kişiler, kendilerine ya da çevrelerine zarar verme eğiliminde bulunabilirler. Yani büyü zarar verme amacı ile yapıldığında, amacını gayet tabii yerine getirebilecektir.

Papaz Büyüsünün Ortaya Çıkma Şekilleri Nelerdir?

Papaz büyüsü diğer pek çok büyü işlemine kıyasla, daha hızlı ortaya çıkar. Yani kişide hızlı ve ani bir değişim olduğu, dışarıdan kolayca gözlemlenebilir. Bu değişim ise birbirinden zıt iki farklı şekilde gerçekleşebilir. Kişi ya her zaman olduğundan daha enerji yüklü ve daha pozitif haldedir, ya da tam aksine çok ciddi bir ruhsal bunalımın içerisindedir. Bu da niyet konusundaki farklılığın ortaya çıkışı ile alakalıdır. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak bilgi alabilirsiniz.

Leave a Response