Büyü ve Vefkler

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü
115views

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü için de papaz büyülerinde olduğu gibi benzer cümleleri kullanmak mümkündür. Aslında bu bir kültürü değil, daha çok Süryani papazların ortaya koyduğu bir işlemdir. Ancak papaz işlemlerine göre daha eski bir tarihe dayanmaktadır. Yani bunun daha kadim bir işlem olduğu şüphe götürmez bir gerçektir.

Etkileri o kadar güçlüdür ki, bu büyünün yapıldığı kişilerde büyü bozma yapan medyumlar bile bu büyünün kötü etkilerinden etkilenebilir. (Eğer kötü bir amaç ile yapıldıysa) Bu yüzden ilmine güvenmeyen bazı medyumlar bu işlemi bozmada kuşkucu bir yaklaşıma sahiplerdir. Enerjisi ve etki alanı o kadar geniştir. Bu işlemi bir köye yaparsanız, o köydeki tüm insanların kafayı yemesini bile sağlayabilirsiniz. Ancak günümüzde kullanılma amacı çoğunlukla kötü değildir. Hafifletilmiş ritüeller ile aşk ya da bağlama için yapıldığı sık sık görülmüştür.

Süryani Büyüsü Yöntemi

Yanlış yapıldığında tehlikeli, kötülük için ve doğru yapıldığında ise daha tehlikeli bir yöntemdir. Ancak geri getirme, aşk ya da bağlama için yapıldığında ve yapımı aşamasında bir miktar hafifletildiğinde doğru sonuçlar almak mümkündür. Yöntem son derece kuvvetli olduğu için, kimse tarafından ilk tercih olarak görülmez. Ayrıca sadece kuvvetli değil, son derece de zor bir işlemdir.

Amaca göre eğer başka çare kalmadıysa süryani işlemlerinin yapılması daha doğaldır. Hiçbir medyum ilk tercih olarak bu işlemi yapmaz ya da bozmayı kabul etmez. Öncelikle tüm hikaye bilinmeli, doğru bakımlar yapılmalı ve doğru yorumlar çıkarılmalıdır.

Süryani Büyüsü Neler İçin Yapılır

Süryani büyüsü her şey için yapılabilir. Bu bir metot ya da bir yöntem olduğu için aklınıza gelebilecek her amacı gerçekleştirme üzerinde etkisi vardır. Bunları da şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İki kişiyi ayırma için yapılabilir.
  • İki kişi arasında büyük kavgalar çıkartmak için yapılabilir.
  • Bir kişiyi hasta gibi hissettirmek için yapılabilir.
  • Bir kişiye sanrılar, kabuslar gördürtmek için yapılabilir.
  • Bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü olarak kullanılabilir.
  • Kısmet kapatma ya da bağlama için kullanılabilir.
  • Evlilik bağı ortaya çıkartmak için yapılabilir.
  • Düşmanları alt etmek için ya da devre dışı bırakmak için kullanılabilir.

Ayrıca saydığımız niyetler dışında yüzlerce farklı niyet için de uygulanabilmesi son derece muhtemeldir. Bilgi için hocamızı arayabilirsiniz.

Leave a Response