Büyü ve Vefkler

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü
124views

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak etme büyüsü ile insanların duygusal iradelerini baskılamak mümkündür. Biri ile aranızda duygusal bağ olması ayrı bir durumdur. Birinin tüm bilinci, aklı ve kalbiyle size tutsak olması çok daha ayrı bir durumdur. Takıntı derecesinde bağlılık ortaya çıkaran tutsaklık büyüleri bilinen en sıkı bağlama işlemleri arasında yer alır.

Çok yüksek tutku içeren ilişkilerde, kıskanç eşler veya asla duygularına karşılık bulamayan platonikler bu gibi büyüleri kullanarak amaçlarına ulaşmışlardır. Herhangi bir tehlikesi yoktur. Ancak büyü yapılan kişinin tek arzusu, değer verdiği tek şey büyüyü yaptıran kişi haline gelir. Eğer büyüyü yaptıran kişi bunu kötü amaçla kullanırsa, o zaman tılsımlanan kişinin başı belaya gelebilir. Çünkü tılsımlanmış olan kişi, büyüyü yaptıran kişinin bir dediğini asla ve asla iki etmeyecektir.

Tutsak Etme Büyüsü Ne İçin Yapılır

Bilinen bağlama büyülerinin çoğu, ortada bir bağ yoksa yapılır. Bu bağ duygusal olmak zorunda değildir. Bazen sadece arkadaşlık ya da ailevi değerler adına da bağlama büyüleri yapmak gayet tabii mümkündür. Tutsak etme büyüleri o büyüler arasında kesinlikle değildir. Bu tamamen ve kelimenin tam anlamıyla, yazıldığı gibi etkilerini yaşatan bir büyüdür.

Kişi, kalbinde o kadar çok kısıtlanır ki… Tamamen bir kişiye bağlıdır ve onun cümleleri dışında her cümleye sağırdır. Onun dışında herkese kördür. Bu bağlılık tarif edilemez derecede ileri safhalarda yaşanır. Bu yüzden, eğer duygularınızdan emin değilseniz bir başkasına tutsak etme işlemi yaptırmamanız önerilir. Çünkü sizin duygularınız değişse, ondan soğusanız bile o sizden asla soğumaz. Bu da birini çok üzmenize neden olabilir.

Tutsak Etme Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Tutsak etme büyüsü yapılan kişilerde ortaya çıkan yan etkiler yoktur. Bilindiği gibi belirtiler, büyünün şiddetli etkilerinden ibarettir. Yaşanan etkiler, büyü yapıldıktan hemen sonra ortaya çıkar ancak ilk zamanlarda şiddeti zirve seviyesinde değildir. Normal bir birleşme gibi ortaya çıkarak zaman içinde sürekli olarak artar ve kişi artık ondan başkasını düşünmeyecek hale gelene dek tutsak olmaya ya da bağlanmaya devam eder. Büyü ve büyü bozma hakkında tüm bilgiler için hocamıza ulaşabilirsiniz.

Leave a Response