Büyü Bozma

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur
148views

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Yapılan büyü nasıl bozulur sorusu büyü şüphesi barındıran kişiler tarafından sorulmaktadır. Ancak bir büyüden sadece şüphelenmek, büyü bozma seansları uygulamak için yeterli değildir. Üzerinizde büyü olmadığı halde büyü bozmaya çalışır ya da büyü varsa bile yanlış şekilde büyü bozma yapmaya çalışırsanız, içinde bulunduğunuz durumu sadece daha kötüye sokarsınız. Bundan dolayı pişman olan çok fazla insan bulunmaktadır.

Her alanda olduğu gibi özellikle bu gibi hassas alanlarda da işi uzmanına bırakmak çok daha doğru olacaktır. Medyum hocamız size üzerinizde büyü olmadığını söylüyor ise, üzerinizde büyü yok demektir. Hocamızın bu konuda yanılma payı hiçbir istisna olmaksızın yoktur. Tamamen güvenebilir ve tam işbirliği yapabilirsiniz. Ancak üzerinizde büyü olduğuna dair kesin bir kanıya ulaşılırsa da, büyüyü bozmada kullanılacak yöntem büyüye özel olmalıdır.

Yapılmış Büyüleri Bozma Yolları

Yapılmış büyüleri bozmak için medyumların kullandığı çok özel bazı metotlar vardır. Bunlardan söz etmek mümkün değildir. Bilgiler gizli tutulmak istendiği için değil, söz etmenin gerçekten mümkün olmadığı için böyle söylüyoruz. Bunu anlatmanın basit bir dili ne yazık ki yoktur. Ancak geleneksel büyü bozma yöntemlerinden söz edebilir. Bunlar, büyülerin etkilerini tamamen ve sonsuza dek gideren şeyler değildir. Sadece bir süre boyunca büyünün etkileri ortadan kalkar. Bu yüzden uzman medyumlara danışmak çok önemlidir.

Yapılan Büyüler Hangi Yöntemlerle Bozulur

Bu anlamda kullanılan geleneksel yöntemler şu şekildedir;

  1. Kaya tuzunu eriterek büyü enerjisini nötr hale getirmek: Bu büyüyü tam olarak bozmaz, enerjisini bir süreliğine yok eder ya da hafifletir. Kaya tuzu aynı zamanda toprak elementini temsil eder. Temiz toprağın enerjiyi nötr hale getirdiğini hepimiz biliyoruz. Suyun içinde dağılıp parçalara ayrılan tuz, evin tüm köşesine değebilecek forma girer. Kişi tuzlu su ile de yıkanabilir.
  2. Adaçayı ve defne yaprağı ile büyü bozma: Bunlar tütsüler gibi yakılarak dumanı evde gezdirilebilir. Ancak evin daha sonradan iyice havalandırılması gerekir çünkü kokusu ve dumanı oldukça ağırdır. Dumanını solumayınız, hiçbir bitkinin dumanı sağlık için faydalı değildir. Dikkatli olmakta fayda görülür.
  3. Sirke ile büyü bozma: Sirke, kaya tuzu ile karıştırılarak su ile seyreltilir ve bununla yıkanılabilir. Ayrıca bu suyla evi de temizlemek önemli ölçüde işe yarayabilir.

Gerçek büyü bozma seansları için hocamız gibi uzman medyumlara ihtiyaç duyulur. Detaylı bilgi için, arayabilirsiniz.

Leave a Response